comScore

EDHO 146. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

29 Ekim 2019, Salı 23:30
EDHO 146. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 145. bölümünün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 146. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 146. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 29 Ekim 2019 Salı günü 145. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümden sonra EDHO 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde dostlarının hayatını kendi hayatının dahi üstünde tutan Hızır'ı yaralayacak en büyük hamle ise Şahin Ağa'nın gözlerinin önünde alınması olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 146. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

EDHO Şahin Ağa kimdir? (Turgay Tanülkü)


Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.

ALPASLAN ÇAKIRBEYLİ
Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.EDHO DİZİSİ OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. bölüm fragmanı ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 145. bölümün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 146. bölüm fragmanı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 146. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"