comScore

EDHO 145. bölüm full tek parça izle ATV (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm İZLE)

29 Ekim 2019, Salı 23:28
EDHO 145. bölüm full tek parça izle ATV (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm İZLE)

ATVde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO yeni bölüm izle, EDHO son bölüm ve EDHO 145. bölüm izle sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin reyting rekorları kıran başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölümü ile 29 Ekim 2019 Salı günü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 145. bölümünde Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünen Sevda, evlilik hayalinden vazgeçmiş, intikam hayalleri kurmaya başlamıştır. Sevgisi nefrete dönüştüğü anda, Hızır'ın canını yakacak hamlenin peşine düşer. EDHO son bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izlemek isteyenler ve EDHO yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? EDHO 145. bölüm izle


Çakırbeylilerle aynı masada oturduğu için stratejik davranmak zorunda olan amcası Feyyaz'ın elinden kontrolü almak isteyecek kadar da öfkelidir. Düşmanları her geçen gün artmakta olan Hızır'ın yalnız ve savunmasız kalmasını amaçlayan Altan, dört bir taraftan saldırmaya başlar.

İlk olarak Fahri ve Hurşit'i cezaevine gönderirken hemen arkasından Boran ve Behzat'ı sorguya aldıracaktır. Sorularına yanıt almak için her türlü işkenceye maruz bıraktığı ikilinin, düşmanlarına canlarından başka verecek bir şeyleri yoktur. Dostlarının hayatını kendi hayatının dahi üstünde tutan Hızır'ı yaralayacak en büyük hamle ise Şahin Ağa'nın gözlerinin önünde alınması olacaktır.
EDHO 145. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin konusu


Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Yapım: atv
Yönetmen: Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran Özçaylan
Oyuncular: Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Selda Alkor, Burak Sergen, Tarık Ünlüoğlu, Mustafa Üstündağ, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya  

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)