comScore

EDHO 145. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

23 Ekim 2019, Çarşamba 00:05
EDHO 145. bölüm fragmanı izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 144. bölümünün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 145. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 145. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.   

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 22 Ekim 2019 Salı günü 144. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümden sonra EDHO 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ağabeyinin ölüm emrini verenlerden intikamını almak isteyen Behzat, yanına Boran'ı da alarak Meftunların yolunu tutmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan EDHO 144. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hızır Çakırbeyli kimdir? (Oktay Kaynarca)


Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

OKTAY KAYNARCA'NIN DİZİLERİ
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2015) - Hızır Çakırbeyli
Adanalı (2010) - Yavuz

GENEL HİKAYE

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Yapım: atv
Yönetmen: Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran ÖzçaylanEDHO DİZİSİ OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm fragmanı ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm olan EDHO 144. bölümün yayınlanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 145. bölüm fragmanı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 145. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>> 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"