comScore

EDHO 144. bölüm full tek parça izle ATV (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm İZLE)

23 Ekim 2019, Çarşamba 00:04
EDHO 144. bölüm full tek parça izle ATV (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm İZLE)

ATVde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO yeni bölüm izle, EDHO son bölüm ve EDHO 144. bölüm izle sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.  

ATV'nin reyting rekorları kıran başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144 bölümü ile 22 Ekim 2019 Salı günü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 144. bölümünde masanın dokunulmazlık kuralını hiçe sayanların infazını isteme hakkına sahip olduğunu bilen Feyyaz ise bu hakkını sonuna kadar kullanacaktır. EDHO son bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izlemek isteyenler ve EDHO yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? EDHO 144. bölüm izle


Hızır, her adımından haberdar olmak istediği Altan'ı takipte kalabilmek için Murat'ı köşeye sıkıştırır. Canına karşılık, Hızır'ın muhbirliğini yapmaya ikna olan Murat, Altan'ın hazırladığı tuzağı Çakırbeylilerle paylaşsa da kaderinden kaçamaz. Kurulan oyunu anında fark eden Altan'ın vereceği karşılık ise Hızır'ın çok sevdiği bir dostu üzerinden olacaktır.

Ağabeyinin ölüm emrini verenlerden intikamını almak isteyen Behzat, yanına Boran'ı da alarak Meftunların yolunu tutmuştur. Hızır'ın onayını almadan Feyyaz'ı öldürmek için yola çıkan ikilinin onun yerine oğlu Dinçer'i vurması ise masayı karıştırır. Başlarına buyruk hareket ettikleri bu eylemi yaparken yeterince önlem almamaları da kolayca açığa çıkmalarına neden olacaktır.
EDHO 144. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting oranı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 8,57 izlenme oranı ve 21,30 izlenme payı, AB kategorisinde 7,32 izlenme oranı ve 19,32 izlenme payı, 20+ABC1'de ise 9,03 izlenme oranı ve 20,89 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Zirvenin gediklisi, atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hız kesmiyor. Dizi kendi gününde yine en çok izlenen yapım oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #edho, bölüm başladıktan kısa süre sonra, Twitter Türkiye Trending Topics listesinin de zirvesine oturdu!

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"