comScore

EDHO 141. son bölüm full tek parça İZLE (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ATV izle)

02 Ekim 2019, Çarşamba 01:36
EDHO 141. son bölüm full tek parça İZLE (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ATV izle)

ATVde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO yeni bölüm izle, EDHO son bölüm ve EDHO yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin reyting rekorları kıran başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölümü ile 1 Ekim 2019 Salı günü yayınlandı. EDHO son bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izlemek isteyenler ve EDHO yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 141. bölümünde Meftun Ailesi'nin başına geçen Feyyaz'ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? EDHO 141. bölüm izle


Hızır Ali'ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda'ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır. Feyyaz'ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda'ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.
EDHO 141. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm fragmanı çıktı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı


ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı 141. bölümden sonra henüz yayınlanmadı. EDHO 142. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında EDHO yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 142. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı 141. bölümün sona ermesinden sonra ekranlara getirilmedi. EDHO dizisi 142. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor. EDHO 142. Bölüm 8 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de olacak.
EDHO 142. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)