comScore

EDHO 122. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanı çıktı mı?)

25 Aralık 2018, Salı 23:46
EDHO 122. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanı çıktı mı?)

ATV'nin sevilen ve reyting listesinde zirveye oynayan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölümü izleyenler EDHO 122. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 

FutbolArena - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV'de yayınlanan 121. bölümüyle nefesleri kesti. 121. bölümü izleyen EDHO seyircileri internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanı olarak aramalar yapmaya başladı. Oktay Kaynarca'nın başrolünde olduğu dizi Salı günlerinde sevenlerini ekrana kitlemeye devam ediyor.  EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 122. bölüm fragman izle, EDHO 122. bölüm fragman çıktı mı? şeklinde arama yapmanlar için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. Öncesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölümünde neler yaşandığına göz atalım.


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm özeti (EDHO 25 Aralık 2018 Salı 120. bölümde neler oldu?)


Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.
 

Hızır Çakırbeyli kimdir? Oktay Kaynarca


Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
Rol Aldığı Diziler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2015) - Hızır Çakırbeyli
Adanalı (2010) - Yavuz
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragman ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV'de 121. bölümüyle yayınlandıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölümünü izleyenler EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 122. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 122. bölüm fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"