comScore

EDHO 121. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm fragmanı çıktı mı?)

18 Aralık 2018, Salı 23:59
EDHO 121. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm fragmanı çıktı mı?)

ATV'nin sevilen ve reyting listesinde zirveye oynayan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölümü izleyenler EDHO 121. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 

FutbolArena - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV'de yayınlanan 120. bölümüyle nefesleri kesti. 120. bölümü izleyen EDHO seyircileri internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm fragmanı olarak aramalar yapmaya başladı. Oktay Kaynarca'nın başrolünde olduğu dizi Salı günlerinde sevenlerini ekrana kitlemeye devam ediyor.  EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 121. bölüm fragman izle, EDHO 121. bölüm fragman çıktı mı? şeklinde arama yapmanlar için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. Öncesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölümünde neler yaşandığına göz atalım.


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüm özeti (EDHO 18 Aralık 2018 Salı 120. bölümde neler oldu?)


Çakırbeylilerin gazabından kaçmayı başaramayan İzzet, hayatta kalmak için uzlaşmaya hazırdır. Arkasındaki büyük gücü çökertebilmek adına, bağlantılarından bahsetmesi için sorguya alınır fakat İzzet'in söyledikleri aileyi birbirine düşürmeye çalışmaktan öteye gitmez.
Bu sorgu Alparslan ile ilgili şüphelerin de artmasına neden olacaktır. Yeğeninin kendisinden gizli birileriyle görüştüğünün farkında olan Hızır, bu konuyla ilgili Ünal Kaplan'ın ağzını yoklar. Cengiz'i gizli tanık olarak devreye sokan Tuncay da Alparslan'ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşmıştır.

Gün geçtikçe köşeye sıkışan Alparslan'ın açık vereceği nokta ise Meltem ile olan ilişkisi olacaktır. Sırların uzun süre gizli kalamadığı Çakırbeyli hanesinde de sular durulmaz. Enişte ve Cemre birlikteliğin açığa çıkmasıyla gerilen ev ahalisi, aldatılmanın cezasının biran önce verilmesini ister.
Bu konuyla ilgili sorumluluk sahibi olan İlyas'ın ise tavrı nettir. Aldatanların da, bunu öğrenip saklayanların da gözünün yaşına bakılmaksızın hesabı görülecektir.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm fragman ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV'de 120. bölümüyle yayınlandıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölümünü izleyenler EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 121. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 121. bölüm fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"