comScore

EDHO 119. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölüm fragmanı çıktı mı?)

05 Aralık 2018, Çarşamba 00:02
EDHO 119. bölüm fragman İZLE - EDHO yeni bölüm fragman İZLE - (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölüm fragmanı çıktı mı?)

ATV'nin sevilen ve reyting listesinde zirveye oynayan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümü yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümü izleyenler EDHO yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 

FutbolArena - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle ATV ekranlarında yayınlandı. ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümüyle yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümünü izlemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölüm özetini derledik.

Peki EDHO yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümü izleyenler bölüm sonunun ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm olan 119. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 119. bölüm fragman izle, EDHO 119. bölüm fragman çıktı mı? şeklinde arama yapmanlar için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. Öncesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölüm özeti (EDHO 4 Aralık 2018 Salı 118. bölümde neler oldu?)


Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.
 

Eşkıya Dünyaya Dükümdar Olmaz dizi konusu


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…
DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölüm fragman ATV


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV'de 118. bölümüyle yayınlandıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. bölümünü izleyenler EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 119. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. EDHO yeni bölüm fragmanı olan EDHO 119. bölüm fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"