comScore

EDHO 109. bölüm İZLE - (EDHO 2 Ekim 2018 son bölüm full İZLE) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. . bölüm İZLE)

03 Ekim 2018, Çarşamba 00:21
EDHO 109. bölüm İZLE - (EDHO 2 Ekim 2018 son bölüm full İZLE) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. . bölüm İZLE)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109.  bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranların ilgiyle takip edilen yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır başrol olarak görev yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO izle) dizisi tek parça izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. bölüm tek parça izleme. 

FutbolArena - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm izleme seçeneğini sizlere sunuyoruz. Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünü izlemek için haberimizi okuyabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm nerede izlenir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yorumları neler?
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. bölüm özeti (EDHO son bölümde neler oldu?)


Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürmüştür. Bu eylemiyle çok geçmeden amacına ulaşır ve Mossad'ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi ile karşı karşıya gelir. Hızır'ın bu hamlesini doğru bulmayan Ünal ve Davut, sokakların savaş alanına döneceğinden endişe duyarlar. Alparslan ile görüşen gizli istihbarat da Çakırbeylilerin Mossad'ın radarına girdiğini söyleyerek bu endişelerin yerinde olduğunu kanıtlar. Nitekim uyarılarda bulunan herkes haklı çıkar. Muzi yüzünü gösterir göstermez, Çakırbeylilerin koruyucusu olan Alparslan'ı hedefe koyar. İzzet de Hızır'ın dostlarını, yeni ortaklıklar sunarak yanına çekmeye çalışmaktadır. İlk sapakta Tufan'ın dostlarını satacağını düşünen Tipi, olası düşmanlıkları bir an önce engelleme taraftarıdır. Her ne kadar bu fikrini dile getirse de Hızır onu ciddiye almaz. Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak üzere masaya oturan Tufan'ın ise Tipi'nin bilmediği planları vardır.

EDHO OYUNCU KADROSU
Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU NE?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"