comScore

Eda Gök kimdir, kaç yaşında? Eda Gök ne iş yapıyor? Eda Gök Instagram

25 Mayıs 2018, Cuma 12:56
Eda Gök kimdir, kaç yaşında? Eda Gök ne iş yapıyor? Eda Gök Instagram

Eda Gök kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Eda Gök ne iş yapıyor? Eda Gök Instagram hesabı hangisi? Eda Gök Esra Erol'un programında ne iş yapıyor? Eda Gök eşi Emrah Bayratar tarafından Sinem Burcu Ünsal ile aldatıldı mı? 

Eda Gök kimdir? Eda Gök kaç yaşında? Eda Gök aslen nereli? Eda Gök ne iş yapıyor? Eda Gök Emrah Bayrat evliliği bitti mi? Emrah Bayraktar Sinem Burcu Ünsal ile eşi Eda Gök'i aldattı mı? Esra Erol'un ATV'de yayınlanan programında uzun yıllardır görev alan Eda Gök, 7 yıllık eşi Emrah Bayratar tarafından ailece görüştükleri iş arkadaşları Sinem Burcu Ünsal ile aldatıldığı iddiasıyla boşandı. Peki Eda Gök Instagram'dan ne açıklama yaptı?
 

Burcu Sinem Ünsal ile Emrah Bayraktar ilişki yaşadı mı? 


Burcu Sinem Ünsal, Esra Erol'un programındaki orkestrada solist olarak görev almıştı. orkestranın şefi olan Emrah Bayraktar ile aşk yaşadığı iddia edilen Burcu Sinem Ünsal gündem oldu. Emrah Bayraktar'ın eşi Eda Gök, tek celsede mahkemede boşandı. 

BURCU SİNEM ÜNSAL'IN EDA GÖK PAYLAŞIMI
Burcu Sinem Ünsal geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte olduğu iddia edilen Eda Gök'ün doğum gününü kutlamıştı. İşte o mesaj:


Eda Gök kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Eda Gök Instagram


Eda Gök kimdir sorunun yanıtını veriyoruz. Eda Gök, 1986 doğumludur. Sanatçı Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, uzun yıllardır Esra Erol'un programında stüdyo şefi olarak görev alıyordu. Eda Gök'ün eşi Emrah Bayraktar da aynı programda orkestra şefiydi. Emrah Bayraktar'ın eşi Eda Gök'ü aldattığı iddia edilen solist Burcu Sinem Ünsal da orkestranın solistiydi. 

EDA GÖK INSTAGRAM HESABI! >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"