comScore

Ecem Karaağaç'ın Survivor'dan elenme sebebi belli oldu! Perde arkasında flaş!

28 Şubat 2018, Çarşamba 12:40
Ecem Karaağaç'ın Survivor'dan elenme sebebi belli oldu! Perde arkasında flaş!

Survivor 2018'de bir şok daha! Gamze Aksu'dan sonra Ecem Karaağaç da yarışmaya devam etti. Ecem Karaağaç fanları bu üzücü haberi 27 Şubat Salı günü yayınlanan yeni bölümde öğrendi. Peki Ecem Karaağaç Survivor'dan neden elendi? Haberin detayları. 

FutbolArena - Survivor 2018 yeni sezonda oldukça şanssız bir başlangıç yaptı. Yarışmacıların yaşadıkları sakatlık ve rahatsızlıklar nedeniyle doktorların fazla mesai yaptığı adada ilk olarak gönüllüler takımından Gamze Aksu, rahatsızlığı nedeniyle Survivor'a devam edemedi. Gamze Aksu'dan sonra yarışmaya gönüllüler takımında başlayan ve daha sonra All Star'a geçen Ecem Karaağaç'ın da rahatsızlığı nedeniyle Survivor'dan ayrıldığı açıklandı. 


Ecem Karaağaç Survivor'dan neden ayrıldı?


Daha önce yine TV8'de yayınlanan Göz6 programında yarışan Ecem Karaağaç, Survivor 2018'e Gönüllüler takımında başlamıştı. Daha sonra Gönüllülerin bir kadın yarışmacıyı All Star'a göndereceği konseyde en fazla ismi yazılan Ecem Karaağaç olmuştu. Son 3 bölümde adada olmayan Ecem Karaağaç ile ilgili önce hiçbir açıklama yapılmaması izleyenlerde merak uyandırmıştı. 

Acun Ilıcalı son olarak konseyde yaptığı açıklamada Ecem Karaağaç'ın rahatsızlığı nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. 


TEPKİLERE CEVAP GELDİ

Öte yandan Survivor 2018 izleyenlerinin ve aynı zamanda Ecem Karaağaç sevvenlerinin bir kısmı Hakan Hatipoğlu'nun 1 ay oyunlarda oynamayacak olmasına rağmen adaya dönmesi sonrasında Ecem'in yarışmadan ayrılmasına tepki gösterdi. Ancak zaman zaman adaya giden ve bilgiler alan İhsan Tarkan, Survivor Ekstra programında yaptığı açıklamada hem doktorların, hem de Ecem'in kararıyla yarışmaya devam etmesinin uygun olmadığı açıklandı. 

 

Ecem Karaağaç kimdir?


Ecem Karaağaç 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı. Heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor'a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6'nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir. Aile bağları oldukça kuvvetli görünen Ecem Karaağaç'ın annesi Mine Mater, babası ise Cengiz Karaağaç'tır.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.