comScore

Ece Üner'den Arda Turan'a olay sözler İZLE (Ece Üner Kimdir?)

11 Eylül 2019, Çarşamba 21:17
Ece Üner'den Arda Turan'a olay sözler İZLE (Ece Üner Kimdir?)

Show Tv haber spikerlerinden Ece Üner, canlı yayın sırasında Arda Turan hakkında yaptığı açıklama, sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi.

FutbolArena - Ana Haber bülteni sunucusu Özge Ece Üner, şarkıcı Berkay ile davalık olan ve 8 ay hapis cezası alan Arda Turan hakkında canlı yayında olay açıklamalarda bulundu. Ece Üner'in Arda Turan hakkında yaptığı açıklama sosyal medyada gündeme oturdu. Ece Üner'in şarkıcı Berkay ile kavga eden ve mahkemelik olan Arda Turan hakkında sözleri haberimizde.


Ece Üner kimdir? Ece Üner'den Arda Turan açıklaması


Özge Ece Üner, Türk sunucu ve haberci. Uzun bir süre CNN Türk'te çalıştıktan sonra Habertürk'e geçmiştir. Günümüzde Habertürk'te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Ana haber bülteni sırasında Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan olaylar hakkında konuşan Ece Üner şu ifadeleri kullandı;
''ARDA TURAN YERİNE BİZ GOL ATALIM''

''Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış, bizde onun yerine gol atalım. Yarın birisinin karısını taciz etmesek de saldırılabilir, kocasının burnunu kırabilir ve hastaneye silah ile girebilir, o silahı sıkabilir ve hiçbir ceza alamayabiliriz. Zaten bu cezaları almayacağımızı bildigimiz için bunları rahatlık ile yaparız. Koskoca adalet sistemi Arda Turan'a başka karar, bize başka karar çıkarmaz herahalde?''
 

Arda Turan hapse girecek mi? Arda & Berkay davasında karar


DHA'nın haberine göre; Arda Turan-Berkay Şahin davası: Arda Turan cinsel taciz suçundan beraat etti. Arda Turan'a korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek, ruhsatsız silah bulundurmak kasten yaralama suçlarından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi. Bu suçlardan mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi. Arda Turan, 5 yıl içerisinde bir başka suçtan ceza alırsa mahkemenin verdiği 2 yıl 8 ay 15 günlük hapis cezası uygulanacak. 

ARDA TURAN'DAN PAYLAŞIM GELDİ

Mahkeme kararı sonrası Arda Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu olayın manşeti; üstüme atılan bu iftiralardan dolayı yaptığım hatalardan aldığım cezalar değil, taciz suçlamasından BERAAT ettiğimdir. Allah'a şükürler olsun ki Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi." dedi.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)