comScore

Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? (Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin sevgili mi?)

02 Mayıs 2018, Çarşamba 14:30
Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? (Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin sevgili mi?)

Tolga Sarıtaş ile Ebru Şahin'in Emirgan'da birlikte görünmelerinin ardından Tolga Sarıtaş ile Ebru Şahin arasında aşk iddiaları ortaya atıldı. Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin'in gerçekten sevgili olup olmadığını merak edenler dışında Tolga Sarıtaş hayranları aynı zamanda Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının cevaplarını internet ortamında aramaya başladı. Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin haberine dair tüm detaylar FutbolArena'da

FutbolArena - Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, Ebru Şahin ile sevgili mi? Tolga Sarıtaş'ın önceki gece Ebru Şahin'le görünmesinin ardından magazin dünyası ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin'in birlikte görüntülenmesinin ardından ortaya çıkan Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin sevgili mi haberlerinden sonra Tolga Sarıtaş hayranları Ebru Şahin'in kim olduğunu merak etmeye başladı

Peki tüm bu söylentiler doğru mu? Ebru Şahin ile Tolga Sarıtaş kimdir? Ebru Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Ebru Şahin kimdir?


Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşadı. Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol aldı. Ebru Şahin, şu sıralar Star Tv'de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Burcu karakterini canlandırmaktadır.


Güneşin Kızları dizisinde ün kazanan ve bu sezon Star TV'de başlayan Söz dizisinde başrol oynayan Tolga Sarıtaş hakkında daha önceden de iddialar ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz aylarda adı stil danışmanı İlknur Şeref'le anılan Tolga Sarıtaş, önceki akşam oyuncu Ebru Şahin ile Emirgan'daydı. “Söz”ün Yavuz Üsteğmen'i ile “İstanbullu Gelin” dizisinin Burcu'su, bir kulüpte geç saatlere kadar eğlendi.


Tolga Sarıtaş kimdir?


Tolga Sarıtaş, 30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve aslen Sivas'lıdır. Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlamış, üniversite eğitimi ise Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü okuyarak devam ettirmektedir.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"