comScore

Düzcespor - Bodrumspor maçında ortalık karıştı, kavga çıktı

26 Şubat 2017, Pazar 13:43
Düzcespor - Bodrumspor maçında ortalık karıştı, kavga çıktı

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor ile Bodrumspor arasında oynanan maç öncesi istenmeyen olaylar yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta oynanacak olan Düzcespor - Bodrumspor maçı daha başlamadan iki takım arasında büyük olaylar yaşandı.

Şampiyonluk mücadelesi veren iki takımın 26 Şubat Pazar günü Düzce 18 Temmuz Stadı'nda oynanan karşılaşmasında henüz daha maç başlamadan iki takım futbolcuları ve teknik heyeti arasında istenmeyen olaylar yaşandı. Bu olayların yanı sıra ev sahibi Düzcespor'un taraftarları da küfürlü tezahüratlarda bulundu. 
 

Düzcespor - Bodrumspor maçında çıkan olaylar


Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren iki takım Düzcespor ile Bodrumspor arasında oynanan maç öncesinde iki takım arasında çıkan olaylar nedeniyle taraftarların da küfürlü tezahüratta bulunmasının ardından ortalık karıştı. 44 puanla haftaya lider giren Bodrumspor, 40 puanla ligde ikinci sırada yer alan Düzcespor'a konuk oldu. Düzcespor taraftarlarının çıkan olaylar sonrası Bodrumspor takımına büyük tepki gösterdi. Yaşananlar nedeniyle saat 13:30'da başlaması gereken müsabaka yaklaşık 7-8 dakikalık gecikmeyle start aldı. 
DÜZCESPOR - BODRUMSPOR MAÇI 11'LERİ:

Düzcespor: Salih, Tayfun, Berk, Sercan, Oğuzhan, Kerem, Rıdvan, Mesut, Zihni, Ömer, Barış

Bodrumspor: Gökhan, Tolga, Erhan, Muhammet, Emrah, Erkan, Ali Koçak, Mehmet, Uğur, Celal, Çağrı

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)