comScore

Dybala ve kız arkadaşının koronavirüs testleri pozitif çıktı

21 Mart 2020, Cumartesi 21:20
Dybala ve kız arkadaşının koronavirüs testleri pozitif çıktı

Juventus'un yıldız futbolcusu Dybala, kendisinin ve kız arkadaşı Oriana'nın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Juventus futbolcusu Dybala, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisinin ve kız arkadaşı Oriana'nın Koronavirüs test sonuçlarını aldıklarını, sonuçların ise pozitif çıktığını söyledi. 

Sosyal medya hesabından Koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyleyen Dybala, yaptığı açıklamada "Ben ve kız arkadaşım Oriana'nın Koronavirüs testlerimiz yeni geldi. Test sonuçları pozitif çıktı. Neyse ki şu anda çok iyiyiz ve çok iyi şartlardayız. Mesajlarınız, destekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 
JUVENTUS'TA RUGANİ VE MATUIDI'DE GÖRÜLMÜŞTÜ

Öte yandan Juventus kulübünde daha önce Rugani ve Matuidi'de koronavirüs test sonuçları pozitif çıkmıştı. Juventus kulübünden yapılan açıklamada Daniele Rugani'nin yapılan testler sonucunda COVID-19 sonuçlarının pozitif çıkdığı ve oyuncunun Corona Virüsüne yaklanadığı duyuruldu. Bu gelişmenin ardından Juventus kulübü koronavirüs hastalığı doğrultusunda gerekli tedbirler ve prosedürün işleneceği açıklandı.  Ayrıca Juventus Kulübü'nden yapılan açıklamada, İtalyan futbolcu Daniele Rugani'nin ardından Fransız oyuncu Blaise Matuidi'nin de koronavirüs testinin pozitif çıktığı kaydedildi. Açıklamada ayrıca, oyuncunun karantinaya alındığı ve tedavisinin sürdürüldüğü detayı paylaşıldı

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"