comScore

Galatasaray Galatasaray

Duygun Yarsuvat'tan Dursun Özbek'e uyarı

17 Ekim 2016, Pazartesi 23:55
Duygun Yarsuvat'tan Dursun Özbek'e uyarı

Galatasaray Eski Başkanı Duygun Yarsuvat, 22 Ekim'deki Genel Kurul öncesi Dursun Özbek'i uyardı. 

FutbolArena - Galatasaray yönetimi 22 Ekim'de gerçekleşecak olan Genel Kurul'a kilitlendi.

Hatırlanacağı üzere Dursun Özbek'in bundan önceki Divan Kurulu toplantısında Florya ve Riva'nın satışları için Genel Kurul'dan yetki istediği ve bu yetkinin verilmemesi takdirinde istifa dahi edebileceğini söylemişti. Özbek, Riva ve Florya'nın satışlarından gelecek paranın kulübün banka borçlarının ödeneceğini dile getirdi. 
Dursun Özbek geçtiğimiz günlerde Galatasaray Dergisine konuşarak, Riva ve Florya'nın satışının önemine vurgu yaparken, sözlerinin arkasında olduğunu da dile getirdi. 

DURSUN ÖZBEK'İN O AÇIKLAMALARI

“22 Ekim Cumartesi günü, Galatasaray tarihi açısından hayati öneme sahip. Bu ay içinde üyelerimize ve kamuoyuna açık olarak düzenleyeceğim bilgilendirme toplantıları ile hiç kimsenin aklında soru işareti bırakmayacak bir şeffaflıkla, mevcut durum ve planlamalarımız hakkında her şeyi açık açık anlatacağım. En kıdemli üyemizden, en genç taraftarımıza kadar herkesin Galatasaray'ın geleceğine yönelik adımları bilmesini, hedeflerimize ve bizlere inanmasını sağlamak benim bu camiaya sözüm ve namus borcumdur.”

DUYGUN YARSUVAT'TAN DURSUN ÖZBEK'E UYARI

Galatasaray Eski Başkanı Duygun Yarsuvat, 22 Ekim'deki Genel Kurul öncesi yönetimi ve Dursun Özbek'i uyardı. 360 TV Telegol'e konuşan Duygun Yarsuvat, "Florya'nın satılmamalı. Kesinllikle karşıyım. Florya, Galatasaray için önemli. Riva'nın değerlendirilmesi lazım. Satış olursa da gelecek olan parayı kullanmak için yeni bir oluşum şart." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.