comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dusko Tosic konuştu! 'Aileme küfretti...'

08 Şubat 2017, Çarşamba 09:39
Dusko Tosic konuştu! 'Aileme küfretti...'

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde, Robin van Persie ile kavga edip kırmızı kart gören Dusko Tosic, yaşananları anlattı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Sırp savunma oyuncusu Dusko Tosic: ''Robin van Persie, maç boyunca başta Oğuzhan olmak üzere aralarında benim de olduğum birçok futbolcuyu provake etmek için elinden geleni yaptı.'' dedi.

Fanatik Gazetesine göre Robin van Persie ile karşılaşmanın 41. dakikasında ikili kavga sonucu kırmızı kartla oyuncu dışı kalan Dusko Tosic yaşananları anlattı.
Dusko Tosic o anları anlatırken şu ifadeleri kullandı;

''Robin Van Persie, maç boyunca başta Oğuzhan olmak üzere aralarında benim de olduğum birçok futbolcuyu provake etmek için elinden geleni yaptı. Tribünlere yaptıkları da ortada. O pozisyon öncesinde bana sert bir şekilde vurdu ancak hakem kartını göstermedi. O esnada bana bir şeyler söyledi. Yanına gittim. Hakaret etmeye başladı ve kafa kafaya gelince sadece kendisini ittirdiğim için yere attı. Rolünü iyi yaptı. Kırmızı kartın ardından başta eşim olmak üzere aileme küfür ettiği için çılgına döndüm ve kendimi kaybettim. Sonrasında yaptıkları da ortada” 

''ARKADAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM''

“O anda profesyonel bir şekilde tepkisiz kalıp sadece işimi yapmam gerekirdi ama Robin, provakasyonunda başarılı oldu. 5 yıllık Süper Lig kariyerimde bana ilk kırmızı kartımı gördürdü. Ama bu olaydan gerekli dersleri çıkardım. Başta siz hocam olmak üzere tüm takım arkadaşlarımdan özür diliyorum”


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)