comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Levent Nazifoğlu'na sert çıkış

09 Ocak 2017, Pazartesi 10:29
Dursun Özbek'ten Levent Nazifoğlu'na sert çıkış

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in yaptığı açıklamalar nedeniyle Levent Nazifoğlu'na sert çıkıştığı ileri sürüldü.

FutbolArena - Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'nun yaptığı açıklamalar gündem belirledi. Özellikle Pedro Cavanda ile ilgili, "Bu durumu az çok tahmin ediyordum ama hoca transferi çok istedi" şeklinde ifade kullanan Levent Nazifoğlu'na başka Dursun Özbek'ten uyarı geldi.
 

Dursun Özbek ile Levent Nazifoğlu arasında Cavanda gerginliği


Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu'na, "Dilinin kemiği yok. Hem hocayı hem de futbolcuyu ateşe atıyorsun. Bundan sonra dikkatli ol. Durup dururken kriz çıkacak" şeklinde uyarılarda bulundu.

RIEKERINK SİTEM ETTİ
Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink de, Levent Nazifoğlu'nun açıklamalarını öğrenince bir hayli üzüldü. Hollandalı çalıştırıcı "Konuyu uzatmanın anlamı yok" görüşünde olsa da, kurmaylarıyla yaptığı sohbette "Burada önemli olan transferi kimin isteyip istemediğini açıklaması değil. Sorumluluğu bir başkasının üzerine atması" şeklinde sitemde bulunduğu öğrenildi.

Önceki gün Luis Cavanda'nın kötü performansını tahmin ettiğini söyleyen Levent Nazifoğlu Belçikalı futbolcunun imza töreninde ise, "Çok önemli bir futbolcuyla karşınızdayız. Burada yeniden doğuş yapacağına inanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!