comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

06 Eylül 2016, Salı 11:39
Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da forma kol sponsorluğu için Permolit Boya ile anlaşma sağlandı. İmza töreninde konuşan Dursun Özbek, Fatih Terim'in yeniden takımın başına getirileceği iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

"GALATASARAY'IN TEKNİK DİREKTÖRÜ VAR"
Galatasaray'ın başında bir teknik direktör olduğunu belirten Dursun Özbek, "Şu anda Galatasaray'ın teknik direktörü var. Fatih Terim iddiaları nereden çıkıyor bilmiyorum. Fatih hocayla ilgili sorulan bu soruyu sorulmamış olarak farz ediyorum" dedi.

"MAAŞ BÜTÇEMİZ 60 MİLYON EURO"

UEFA'nın koyduğu 65 milyon Euro'luk bütçeyle ilgili de bilgi veren Özbek, "UEFA'nın 65 milyon Euro sınırı, futbolcuların maaşları, primleri ve vergilerini kapsıyor. Bu konuda çok hassas davrandık. Şu anda 60 milyon Euro seviyesindeyiz. Biz, mümkün olduğunca bu rakamı aşağı çekmeyi planladık. Bunu da başardık" ifadelerini kullandı.

"SELÇUK HABERLERİNE HAYRET EDİYORUM"

Selçuk İnan'a Katar'dan transfer teklifi geldiği iddialarına da yanıt veren Dursun Özbek, "Selçuk bizim kaptanımız. En önemli oyuncularımızdan birisi. Transfer haberlerine gerçekten hayret ediyorum. Selçuk uzun yıllar bu kulüpte görev yapacaktır. İleride teknik direktör olarak da görev alabilir. Bizim için çok değerli" şeklinde konuştu.

Dursun Özbek, Süper Lig'de şampiyonluğun favorisi olduklarını söyleyerek, "Şampiyonluğun en kuvvetli adayı Galatasaray'dır." dedi.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.