comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'i İETT'ye şikayet ettiler

13 Şubat 2017, Pazartesi 14:38
Dursun Özbek'i İETT'ye şikayet ettiler

Galatasaray taraftarı Temsa firması ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrasında takım otobüsünün başına geçen Dursun Özbek'in fotoğrafını kullanarak İETT'ye şikayet etti.

FutbolArena - Galatasaray taraftarları, Temsa firması ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrasında yeni takım otobüsünün başına geçen Dursun Özbek'in fotoğrafını kullanarak İETT'ye şikayet etti.

Dün Kayserispor yenilgisi sonrası Türk Telekom Arena'da istifaya çağırılan Başkan Dursun Özbek, bugün gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması neticesinde kamera karşısına geçti. Dursun Özbek, ''Türkiye'nin iki güçlü markası bir anlaşma imzalıyor. Galatasaray'ı anlatmaya gerek yok. İlklerin takımı. Türkiye'nin iki güçlü markası bir anlaşma imzalıyor. Galatasaray'ı anlatmaya gerek yok. İlklerin takımı. Temsa ile yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu otobüs Galatasaray için çok önemli. Yolculuklarda futbolcuların konforunu sağlamamız gerekiyor.'' ifadelerini kullandı.
 
Galatasaray'ın yeni otobüs firması Temsa ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonrasında Galatasaray kulübüne verilen otobüsü incelemek üzere şöför koltuğuna geçen Başkan Dursun Özbek'i bir Galatasaray taraftarı sosyal medya hesabından Twitter'da İETT'ye şikayet etti.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)