comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'e Lukas Podolski raporu

27 Ocak 2017, Cuma 13:54
Dursun Özbek'e Lukas Podolski raporu

Galatasaray'da Lukas Podolski'nin geleceği merak edilirken, Alman yıldızın yaptığı açıklamalar gündem yarattı. Son dakika Galatasaray transfer haberleri.

FutbolArena Özel - Japonya'nın Vissel Kobe Kulübüne transferi gündemde olan Lukas Podolski'nin yaptığı açıklama yönetimi şaşırtmıştı.
 
Levent Nazifoğlu'nun günlerdir, "Ayrılmak istiyor" sözlerinin aksine "Gitmeyi değil şampiyonluk istiyorum" açıklaması yapan Lukas Podolski ile sarı kırmızılı yönetici dün Florya'da tansiyonu yüksek bir konuşma yaşamıştı. Podolski'nin bu açıklaması hakkında ise Levent Nazifoğlu, Başkan Dursun Özbek ve yöneticilere bilgi verdi.


Lukas Podolski Galatasaray'dan transfer olacak mı?

 
Nazifoğlu, Podolski ile arasında geçtiğimiz hafta yaşadığı diyaloğu aktardı. Sarı kırmızılı yönetici Alman yıldızın aynen şu ifadeleri kullandığı bilgisini Özbek'e verdi:
 
"Evden çıkamıyorum. Eşim İstanbul'da son yaşanan olaylardan sonra evden çıkmamı istemiyor. Tesislerden eve, evden tesislere gidip geliyorum. Sürekli evde TV izliyorum. Annem, Galatasaray'dan ayrılmamı istiyor. Aslında ben Galatasaray'dan memnunum. Ancak her şey para değil. Ailemden dolayı bu kararı almak zorundayım. Kalmayacağım"

LUKAS PODOLSKİ NE DEMİŞTİ?
Hürriyet'e konuşan Lukas Podolski, "Hayatım burada çok güzel. Kulüple iletişim halindeyiz, bu hafta neler olacağını göreceğiz. Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Çünkü herkes speküle ediyor. Birçok gazete benim için 'Türkiye'yi ve G.Saray'ı sevmiyor' şeklinde yalan haber yapıyor.

Evimi boşalttığımı ve ailemin İstanbul'dan ayrıldığımı söyleyenler bile var. Bunların hiçbiri doğru değil. Bunlar dedikodu ve kötü şeyler. İnsanlar gerçekten senaryo yazmaya bayılıyor. Ailemi kimse tanımıyor, bilmiyor. Ben tanıyorum! Buradayım ve futbol oynuyorum. Evime gelirsiniz çay içeriz ve anlarsınız evde olduğumuzu… Tüm çıkan haberleri yalanlamakta uğraşsam başka bir iş yapmaya vaktim kalmaz! G.Saray'da mutsuz olduğumu hiçbir zaman söylemedim ve burada mutlu olduğumu daha önce de söylemiştim.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)