comScore

Galatasaray Galatasaray

'Dursun Özbek vizyonsuz diyenler ne yapacak?'

30 Eylül 2016, Cuma 09:14
'Dursun Özbek vizyonsuz diyenler ne yapacak?'

“Başkan, Nazifoğlu'na ekim ayından sonra Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak bir takım kurması için talimat vermiş.”

FutbolArena - “Görüyor musunuz, Galatasaray nereden nerelere gelmeye başladı” diyen Osman Şenher, Dursun Özbek'in vizyonunu kaleme aldı.

Şenher, Milliyet'teki yazısında Dursun Özbek'in Spoertif A.Ş Yöneticisi ve transferin başındaki isimlerden Levent Nazifoğlu'na verdiği talimatı yazdı.

“Başkan Özbek, artık ballı maaş alanlarla daha rahat mücadele edecek. İkinci etkilendiğim olay Levent Nazifoğlu'nun açıklamaları oldu. Başkan, Nazifoğlu'na ekim ayından sonra Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak bir takım kurması için talimat vermiş. Görüyor musunuz, Galatasaray nereden nerelere gelmeye başladı.

Dursun Özbek'in vizyonunun az olduğunu söyleyenler şimdi ne yapacak. Kulüpte yaşanan en büyük olay Nazifoğlu'nun sportif direktörlüğe gelmesi oldu. Hiçbir başkan yöneticiliğe seçilmemiş birisini getirip, futbolun her şeyini emanet etmez. Başkan bunu yaptı, hem Galatasaray hem de kendisi kazandı. Nazifoğlu'nu çok eskiden beri tanırım. Düşündüğünü söyleyen bir kişidir. Konuşurken hatalar yapabilir ama kesinlikle orası burası oynamaz. Her geçen gün de herkes kendisini daha çok tanıyacak.”


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.