comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek, Fatih Terim'i istemiyor mu? Galatasaray Haberleri

21 Mayıs 2016, Cumartesi 23:11
Dursun Özbek, Fatih Terim'i istemiyor mu? Galatasaray Haberleri

Galatasaray'da yeni sezon öncesi Fatih Terim takımın başına gelir mi tartışması devam ediyor.

FutbolArena Detay - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, önceki gün Galatasaray ile ilgili yönetime açık kapı bırakmıştı. Tarafların açıklamasıysa dikkat çekti. Kulislerdeyse Dursun Özbek yönetimin Terim'e sıcak bakmadığı konuşuluyor.

Yeni sezona yeni bir teknik adamla girecek olan Galatasaray'da Fatih Terim ismi yeniden gündeme geldi. İki cepheden mesaj dolu açıklamalar geldi. Kulislerse bu açıklamalarla çalkalanıyor.
 

Dursun Özbek, Fatih Terim için ne demişti?


Bu süreçte hem Galatasaray Başkanı hem de Fatih Terim'den açıklama geldi. Terim tüm dikkatinin milli takımda olduğunu hatırlatarak “Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de, camiamıza kapris yapacak halimiz yok. Kişilerle olur işimiz. Gerekirse görüşürüm hiçbir sorun olmaz. Çıkar doğruyu da söylerim” dedi.

Konu hakında Dursun Özbek ise Terim ismine “keşke” diyerek yanıt verse de Fatih Terim kadar açık mesaj vermemeye özen gösterdi. Hatta milli takımı gerekçe göstererek görüşmem dedi.

İşte Özbek'in Ligtv'deki o sözleri:  “Terim, Galatasaray'ın imparatoru ve efsanesi. Şu anda görevde olması Galatasaray'ın şanssızlığı. Göevdeki bir antrenörün konuşulmasının etik olduğunu düşünmüyorum”
 

Galatasaray yönetimi Fatih Terim için neler düşünüyor?


Terim cephesinden Galatasaray'ın hocalığı için gelen sıcak mesajlara rağmen Özbek'in açıklamalarının altındaysa Terim'e karşı soğukluk konuşuluyor. Galatasaray'da Terim kadar yönetimin ünlü ismi göreve getirmeye sıcak bakmadığı ifade edildi.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!