comScore

FutbolArena TV

Dursun Özbek: "Video hakem uygulamasına kısa sürede geçilecek"

05 Ekim 2017, Perşembe 15:38

Galatasaray Kulüp Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray'ın sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için disiplini üst seviyede tuttuğunun altını çizdi. 

Galatasaray Kulüp Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek, beraberinde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Taşar ile birlikte Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'yı ziyaret etti.
Ziyarette Valilik Onur Defterini imzalayan ve gazetecilerin sorularını cevaplayan Dusun Özbek, Fenerbahçe derbisi için yorum yapmaktan kaçınırken, Galatasaray'ın sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için disiplini üst seviyede tuttuğunu kaydetti.

"Her maçımızın ayrı bir önemi var"
Dursun Özbek, sarı-kırmızılı takımın her maça final havasında çıktığını vurgulayarak, "Dolayısıyla 7 maçta çok iyi bir pozisyona geldi. Fakat bu bize hiçbir zaman rehavet vermiyor. Her maçımızın ayrı bir önemi var. Hatta şöyle söyleyebilirim; bugün Galatasaray'ın puan cetvelindeki durumuna rağmen disiplin bir üst seviyededir. Dolayısıyla sezon sonu mutlu sona ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Her maç bizim için en önemli seviyededir. Biz takımlar arasında bir ayrım yapmıyoruz, her maçı kazanmak için çıkıyoruz" dedi.

Galatasaray Videoları