comScore

Dünyanın en seksi hakemi! Bakın neden hakem oldu?

15 Şubat 2019, Cuma 19:09
Dünyanın en seksi hakemi! Bakın neden hakem oldu?

Claudia Romani! İtalya'da hakem lisansını aldı ve artık Serie A ile birlikte Serie B'de de yetkili. Dünyanın en seksi hakemi olarak gösterilen Romani neden bu mesleği tercih ettiği soruya da şaşırtıcı cevap verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünyanın en seksi hakemi Claudia Romani 14 Şubat'ta yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sağladı. Model ve aynı zamanda TV yıldızı olan Claudia Romani, İtalya'da ilke imza attı. 

Claudia Romani, İtalya'da Serie A ve Serie B'de hakem lisansı alan ilk kadın oldu. Hakem olmaya nasıl karar verdiniz? şeklindeki soruya yanıt veren Claudia Romani, "Bütün futbolcularla sahada koşmanın bir fırsat olduğunu söyledi."


Instagram hesabında 833.000 binden fazla takipçisi olan Claudia Romani, Dünya Kupası'nı da yerinden takip ederken 2014 yılında futbolda en seksi taraftar olarak seçilmişti. Şimdilerde ise dünyanın en seksi hakemi olarak gösterilen Claudia Romani'nin hakem lisansı alması kamuoyunda büyük yankı yarattı. 


Miami'de yaşayan Claudia Romani hakemlik dışında modellik yapıyor. İç çamaşırı, mayo ve fitness modeli olarak podyumlarda boy gösteren İtalyan güzel Playbol italya'da FHM, Go, Maxim'de çalıştı.


Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)