comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dünyaları istediler, elleri boş döndüler

05 Şubat 2014, Çarşamba 19:52

Trabzonspor ve Beşiktaş'ın adı transfer sezonunda 38 farklı isimle anılırken, bu oyuncuların sadece 5'i transfer edilebildi.

FutbolArena Özel - Trabzonspor ve Beşiktaş'ın adı transfer sezonunda 38 farklı isimle anılırken, bu oyuncuların sadece 5'i transfer edilebildi. Futbolcuların performansları tartışılırken, transfer komitelerinin başarısı %13'ün üzerine çıkamadı.
 
Trabzonspor ve Beşiktaş'ta transfer sezonu  yılan hikayesine döndü. Talip oldukları isimleri tek tek ellerinden kaçıran yönetimler bu transfer sezonunda talip oldukları 38 oyuncunun sadece 5'ini transfer etti. Forvet arayışlarında adı Oscar Cardozo, Maxi Lopez gibi isimlerle anılan Trabzonspor, Kasımpaşa'da sakatlıklarından dolayı yüzü gülmeyen Şahin Aygüneş'i kadrosuna kattı. 19 farklı isimle görüşme gerçekleştiren Fırtına yabancılardan da Alexandru Bourceanu'nu Trabzon'a getirebildi. 
 
NE RONALDİNHO GELDİ NE DE HEİTİNGA
 
Trabzonspor'da olduğu gibi Beşiktaş'ta da tablo farklı değil. Transfer sezonunda alt yapısından 8 ismi kiralık gönderen, Mehmet Akgün'ü de Erciyesspor'a veren Kartal Jermaine Jones ve tartışmalı Dany Nounkeu'yu transfer etti. Adı Trabzonspor gibi 19 farklı isimle geçen Beşiktaş'ta Ronaldinho, Aaron Hunt, Heitinga, Lescott gibi isimlerle ilgilenen Önder Özen'in ekibi iki isimle yetinmek zorunda kaldı.

İki kulübünde ilgilendiği oyuncular


Haber: Taner Karaman

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.