comScore

Dünya Kupası özet izle (TRT 1 Dünya Kupası maç özetleri İZLE)

20 Haziran 2018, Çarşamba 12:29
Dünya Kupası özet izle (TRT 1 Dünya Kupası maç özetleri İZLE)

Dünya Kupası özet izle. Dünya Kupası özetleri. Dünya Kupası golleri. 2018 FİFA Dünya Kupası heyecanı son sürat devam ederken izleyiciler internette Dünya Kupası gollerini nasıl izleyeceğinin sorusuna yanıt arıyor. 

FutbolArena - 2018 FİFA Dünya Kupası heyecanı devam ediyor. birbirinden önemli mücadelelerin oynandığı grup karşılaşmaları ikinci tura geçti. Bugün 6 takımın da karşı karşıya geleceği mücadeleler TRT 1 ekranlarından canlı ve naklen yayınlanacak. Dünya Kupası özet görüntüleri. Dünya Kupası golleri izle. Dünya Kupası ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.


2018 FİFA Dünya Kupası maçları özeti izle


Büyük merakla beklenen 2018 FİFA Dünya Kupası başladı. Rusya'da düzenlenen turnuva büyük sürprizler ile başladı. Brezilya, Arjantin, Almanya gibi dev kulüplerin ilk müsabakalarda büyük hüsran yaşadığı Dünya Kupası'nın flaş ekibi Japonya, Meksika, Rusya oldu. Almanya'yı deviren Meksika büyük yankı uyandırırken dün öğle saatlerinde oynanan Kolombiya Japonya mücadelesinden de Japonya'nın aldığı galibiyet Dünya'da büyük yankı uyandırdı.

2018 FİFA Dünya Kupası heyecanı her gün 3 maç ilze TRT ekranlarından canlı ve naklen yayınlanıyor. TRT ekranlarından yayınlanan mücadelelerin özet görüntülerini izlemek için aşşağıda vereceğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır.


TRT 1 DÜNYA KUPASI ÖZET MAÇLARI İZLE
 

TRT 1 güncel uydu frekansları 2018

 


TRT 1 HD, Türksat 3A 11054 V 30000 3/4 frekansından, D-Smart 26. kanaldan, Digiturk 323. kanaldan, Filbox 150. Kanaldan, Türksat TKGS 1. kanaldan, Kablo TV 9. kanaldan ve Tivibu 311. kanaldan da izlenebilmektedir.


TRT 1 CANLI YAYIN İZLE 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!