comScore

Dünya Kupası Final maçının hakemi Nestor Pitana oldu (Dünya Kupası Final maçı ne zaman?)

12 Temmuz 2018, Perşembe 20:48
Dünya Kupası Final maçının hakemi Nestor Pitana oldu (Dünya Kupası Final maçı ne zaman?)

FİFA'dan yapılan açıklamaya göre, Fransa ile Hırvatistan arasındaki Dünya Kupası finali Arjantinli hakem Nestor Pitana yönetecek.

FutbolArena - 2028 FİFA Dünya Kupası'nda final heyecanı Fransa ve Hırvatistan arasında oynanacak zorlu mücadele ile yaşanacak. Dünya Kupası Final maçında karşılaşacak iki ekibin maçını yönetecek hakem açıklandı. Fransa ile Hırvatistan arasındaki Dünya Kupası finali Arjantinli hakem Nestor Pitana yönetecek.


Fransa - Hırvatistan Final maçı hakemi belli oldu mu?


Belçika'yı eleyen Fransa ile İngiltere Milli Takımı'nı uzatma devrelerinde bulduğu gole ile saf dışı bırakan Hırvatistan, Dünya Kupası Final maçında karşı karşıya gelecek. Tüm Dünya'nın nefeslerini tutarak izleyeceği bu zorlu mücadelenin hakemi açıklandı. FİFA'dan yapılan açıklamaya göre, Fransa ile Hırvatistan arasındaki Dünya Kupası finali Arjantinli hakem Nestor Pitana yönetecek.


Fransa - Hırvatistan final maçı hangi gün, saat kaçta?


Yakaladığı yeni jenerasyon ile Dünya Kupası zaferinde çok yaklaşan Fransa ile turnuvanın dikkat çeken ekiplerinden Hırvatistan 15 Temmuz Pazar günü Rusya'nın Lujniki Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Fransa ve Hırvatistan arasında oynanacak olan final müsabakası saat 18:00'da başlayacak. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.