comScore

Dünya Kupası Çeyrek Final maçları ne zaman? Dünya Kupası'nda çeyrek final maçları programı

05 Temmuz 2018, Perşembe 11:09
Dünya Kupası Çeyrek Final maçları ne zaman? Dünya Kupası'nda çeyrek final maçları programı

2018 Dünya Kupası'nda hangi takımlar çeyrek finale kaldı, Dünya Kupası'nda çeyrek final maçları hangi gün başlayacak, Dünya Kupası'nda verilen iki günlük aradan sonra Cumartesi günü çeyrek final müsabakaları oynanmaya başlayacak. Dünya Kupası'nda çeyrek final maçları hangi gün, saat kaçta detaylar haberimizde.

FutbolArena - 2018 FİFA Dünya Kupası tüm heyecanı ile devam ediyor. Dünya Kupası'nda Son 16 turu mücadeleleri sona erdi ve adlarnı çeyrek finale yazdıran takımlar maçlarını beklemeye başladı. Dünya Kupası'nda günün programı, Dünya Kupası'nda çeyrek final maçları ne zaman oynanacak, Dünya Kupası çeyrek final müsabakaları tarihleri haberimizde. Uruguay - Fransa, Brezilya - Belçika, İsveç - İngiltere, Rusya - Hırvatistan maçları hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda?


2018 Dünya Kupası Çeyrek Final maçları hangi gün, saat kaçta?


2018 Dünya Kupası'nda grup mücadelelerinin tamamlanmasının ardından son 16 turuna geçildi. Son 16 turunda da takımlar bir birleri ile yarışırken çeyrek finale kalan takımlar belli oldu.

Dünya Kupası'na 2 günlük ara verilirken Cumartesi gününden itibaren çeyrek final müsabakaları oynanmaya başlayacak. İşte 2018 Dünya Kupası'nda çeyrek finap programı ve maçların başlama günleri ve saatleri.
CUMARTESİ

Uruguay - Fransa

Brezilya - Belçika

PAZAR

İsveç - İngiltere

Rusya - Hırvatistan


Dünya Kupası'nda Çeyrek Final maçlarının hakemleri açıklandı mı?


2018 FİFA Dünya Kupası'nda adını çeyrek finale yazdıran Brezilya, Belçika, Fransa, Uruguay, İsveç, İngiltere, Hırvatistan ve Rusya takımlarının oynayacağı mücadelelerin hakem kadroları FİFA tarafından açıklandı. 

Dünya Kupası'nda görev alan Cüneyt Çakır ve ekibine çeyrek final müsabakalarında görev verilmedi.

 İŞTE HAKEMLER

Brezilya-Belçika: Milorad Mazic

Uruguay-Fransa: Nestor Pitana

İsveç-İngiltere: Björn Kuipers

Hırvatistan-Rusya: Sandro Ricci

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"