comScore

Dünya futboluna hırsızlık şoku! Son 1 haftada 5 futbolcu

28 Şubat 2019, Perşembe 23:00
Dünya futboluna hırsızlık şoku! Son 1 haftada 5 futbolcu

Dünya futboluna son dönemde hırsızlık olayları damgasını vurdu. Son 1 hafta içinde yıldız birçok yıldız futbolcu hırsızların kurbanı oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Son dönemde hırsızlık vakası yıldız futbolcuların tam anlamıyla kabusu oldu. Geçtiğimiz hafta oynanan Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Liverpool - Bayern Münih ve Lyon - Barcelona maçları sırasında 4 futbolcu Diop, Tousart, Depay ve Sadio Mane'nin evleri soyulurken, son kurban Karim Benzema oldu. 

Barcelona ile Real Madrid arasında oynanan El Clasico derbisi sırasında Real Madrid'in yıldız futbolcusu Benzema'nın da evi soyuldu. Yetkililer özellikle son 1 hafta içinde maçlar sırasında yaşanan bu hırsızlık vakalarının organize olup olmayacağını araştırmaya başladı. 
Geçtiğimiz hafta oynanan Şampiyonlar Ligi maçında evlerine hırsız giren Lyon'dan 3 futbolcu Diop, Tousart ve Depay'ın değerli eşya, çok  takılarının çalındığı Liverpool'da Sadio Mane'nin ise evinde nakit para bulunamadığı zararın ciddi olduğu öğrenilmişti. BOATENG'İN DE EVİ SOYULMUŞTU

Son olarak El Clasico sırasında Benzema'nın evine hırsız girerken, polisler bir süre önce Boateng'in evinden 300 bin euro değerinde mücevher ve nakit para çalınmasının ardından bu olayla Benzema'nın evine hırsız girmesinin bağlantılı olabileceği üzerinde durdu. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)