comScore
1 / 13

Dünya bu kararı konuşurken skandal ortaya çıktı! McGregor ve Elif Aksu...

FutbolArena - Karma dövüş sanatlarının ünlü ismi Conor McGregor emekli olduğunu açıklarken, dünyanın konuştuğu olayın perde arkası da ortaya çıktı...

2 / 13

Dünya bu kararı konuşurken skandal ortaya çıktı! McGregor ve Elif Aksu...

<h2>Dünya bu kararı konuşurken skandal ortaya çıktı! McGregor ve Elif Aksu...</h2>
Emeklilik kararını sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından duyuran 30 yaşındaki sporcu, "Karma dövüş sanatları olarak bilinen spordan emekliye ayrılıyorum. Tüm eski meslektaşlarıma bu sporda başarılar dilerim." ifadelerini kullanmıştı.
.
3 / 13
Şaşkına çeviren kararın perde arkası ortaya çıktı. İşte tüm detaylar...
.
4 / 13
Conor McGregor’ın adı geçtiğimiz günlerde Elif Aksu ile anılmış ve magazin dünyası bu birlikteliği konuşmuştu...
.
5 / 13
Paris Saint-Germain’de (PSG) top koşturan Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar’ın 27. yaş günü partisine katılıp Brezilyalı yıldızla el ele görüntülenen Elif Aksu, bir anda gündemin ilk sıralarına yerleşti.
.
6 / 13
İkilinin el ele fotoğraf vermesi dikkatlerden kaçmamış, görüntü sosyal medyada olay oldu. Hatta Fransız ve İngiliz medyası, Elif ile Neymar’ın aşk yaşadığına dikkat çekmişti.
.
7 / 13
Daha sonra ise başta Romanya basını olmak üzere Hollanda ve İtalyan medyası, Elif Aksu’nun İrlandalı dünyaca ünlü boksör Conor McGregor’la birlikte olduğunu iddia etti.
.
8 / 13
Yaklaşık 1 aydır McGregor’ın Londra’nın kuzeyindeki evinde yaşayan Aksu’nun çok mutlu olduğu ifade edildi.
.
9 / 13
Conor McGregor da 9 yıl aşk yaşadığı Rita Ora’dan ayrıldıktan sonra çok mutsuz bir dönem geçirdiğini söylemişti. Hatta birçok mücadeleyi kaybetmesinin nedeni de aşk acısı gösterilmişti.
.
10 / 13
McGregor’un emekliye ayrılma kararının Elif Aksu ile birlikte olduğu döneme denk gelmesi kafalarda soru işaretleri yarattı.
.
11 / 13
Bununla birlikte İrlandalı dövüşçüye ülkesinde, cinsel taciz suçlamasıyla soruşturma açıldığı ortaya çıktı.
.
12 / 13
İrlanda polisinin geçen ay bir kadın tarafından yapılan şikayet sonucu harekete geçti.
.
13 / 13
Şikayet sahibi, olayın Dublin’deki Beacon Hotel’de gerçekleştiğini belirtti. Otel kayıtlarının da bu durumu doğrular nitelikte olduğu ifade edildi.
.