comScore

Dua Lipa kimdir? (Real Madrid, Liverpol finali öncesi konser veren Dua Lipa şarkıları)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 21:46
Dua Lipa kimdir? (Real Madrid, Liverpol finali öncesi konser veren Dua Lipa şarkıları)

Liverpool ve Real Madrid takımları arasında oynanacak final öncesinde konser veren Dua Lipa kimdir? Dua Lipa final öncesinde verdiği konser ile izleyenleri kendine büyüledi. Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları. Dua Lipa nereli? 

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi finaline şarkıcı Dua Lipa damgasını vurdu. Özellikle 2018 yılı başında yaptığı şarkılar ile Dünya gündemine oturan Dua Lipa, Real Madrid ve Liverpool arasında oynanacak dev final öncesinde sunduğu sahne şovu ile izleyenleri büyüledi. Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları. Dua Lipa'nın finalde söylediği şarkılar. Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.


Dua Lipa kimdir? Dua Lipa şarkıları


Liverpool ve Real Madrid takımları arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde ünlü şarkıcı Dua Lipa verdiği konser ile ekranları başındaki izleyenleri adeta büyüledi. Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı verdiği konser ile eğlenceli dakikalar yaşattı. İngiliz şarkıcı özellikle New Rules, One Kiss, Be the one şarkıları ile milyonlarca dinleyici kitlesine ulaştı.

Dua Lipa'nın şarkıcı Sean Paul ile birlikte yaptığı 'No Lie' şarkısı ise Youtube platformunda 381 milyon kez dinlendi. 


DUA LİPA ŞARKILARI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Real Madrid-Liverpool mücadelesi öncesinde yapacağı konser hakkında açıklamada bulunan Dua Lipa şu açıklamalarda bulundu;

''NASIL OLACAK BİLMİYORUM..''

''Heyecan verici bir durum. Performansı defalarca prova ettik, stadyum elbette boştu ama yine de heyecanlıydı. Onbinlerce insan tribünde, milyonlarca insan televizyonda izlerken nasıl olacak bilmiyorum''

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"