comScore

D-Smart canlı izle (Smart Spor canlı izle - Galatasaray Bordeaux Smart Sport şifresiz izle)

28 Temmuz 2019, Pazar 17:10
D-Smart canlı izle (Smart Spor canlı izle - Galatasaray Bordeaux Smart Sport şifresiz izle)

D-Smart canlı şifresiz izlemek isteyen futbolseverler için D-Smart Smart Spor kanalının nasıl canlı izleneceğini sizler için hazırladık. Smart Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak Galatasaray Bordeaux maçıyla ilgili bilgiler haberimizde.

D-Smart canlı izle, D-Smart şifresiz izle, D-Smart canlı şifresiz yayın izlemek isteyen futbolseverler için Galatasaray - Bordeaux karşılaşmasının detaylarını hazırladık. Süper Lig'de yeni sezonun hazırlıklarına devam eden sarı kırmızılılar hazırlık maçında Fransa Ligi ekiplerinden Bordeaux ile karşılaşacak. Avusturya'da oynanacak D-Smart hazırlık maçını D-Smart platformunda yer alan Smart Sport kanalından canlı ve şifresiz olarak izleyebilirsiniz. D-Smart platformunda yer alan Smart Spor kanalının frekansları ve canlı yayın bilgilerini hazırladık. 
 

D-Smart nasıl izlenir? D-Smart şifresiz nasıl izlenir? D-Smart platformu abonelik


Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın hazırlık maçlarını canlı olarak yayınlayan D-Smart platformunda yer alan Smart Spor kanalı, bugün oynanacak Galatasaray Bordeaux maçını da canlı olarak yayınlayacak. D-Smart platfromunu izleyebilmek için abonelik alınması gerekmektedir. D-Smart abonesi olduktan sonra Galatasaray Bordeaux canlı yayınını Smart Spor kanalından izleyebilirsiniz. 

GALATASARAY'IN HAZIRLIK MAÇLARI
Galatasaray, Avsuturya'da sürdürdüğü yeni sezon hazırlıkları kapsamında daha önce Leipzig ve Augsburg ile karşılaştı. Sarı kırmızılılar Leipzig'e 3-2, Augsburg'a ise 4-1 mağlup olmuştu.

GALATASARAY BORDEAUX HAZIRLIK MAÇI
 

D-Smart canlı izle - D Smart şifresiz izle (DSmart canlı şifresiz nasıl izlenir?)


D-Smart platformunda yer alan Smart Spor kanalını izleyebilmek için öncelikle D-Smart platformuna üye olmak gerekiyor. DSmart platformunu satın alan futbolseverler Smart Spor kanalı üzerinden Beşiktaş Eibar maçını izleyebilirler. DSmart platformunun satın alınmasının ardından hazırlık maçlarını yayınlayan Smart Sport kanalını canlı olarak izleyebilisiniz. Smart Spor kanalını şifresiz olarak izleyebilmek mümkün değil.

D-SMART CANLI YAYIN İÇİN TIKLA

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!