comScore

Arsenal Arsenal

Draxler ve Schalke yöneticileri konuştu!

03 Şubat 2014, Pazartesi 15:46

Schalke kulübü genel menajeri Horst Heldt, yıldız oyuncuları Julian Draxler'a teklifler geldiğini ancak ara transferde satmak istemediklerinden bunları reddettiklerini açıkladı. 

FutbolArena - Schalke genel menajeri Horst Heldt, transferin gözde isimlerinden biri olan ve adı Arsenal'ın gündeminden düşmeyen Julian Draxler hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle Draxler'ın kontrat fesih bedelinin altında gelen tüm teklifleri reddettiklerini belirten Heldt, şunları söyledi:

"Bu ara transferde Draxler için bazı teklifler geldi. Tekliflerin olduğu Draxler'a söyledik fakat gitmesine izin veremezdik. Draxler'ı satsak piyasada yerine alabileceğimiz oyuncu yoktu ve o da gerçekten takımdan ayrılmak istemedi. Mutlaka taliplilerinin daha ciddi tekliflerle kapımızı çalacağı gün gelecek, bunu engelleyemeyiz. Avrupa'nın en iyi oyuncularından biri ve bir gün takımdan ayrılacak."
Transfer süreci hakkında konuşan Draxler ise bu gelişmeler ve Arsenal'ın bu ilgisi üzerine şunları söyledi:

"Gerçek şu ki Horst Heldt, bana teklifler olduğunu söyledi. Bunun için mutluyum. Bana sorulmadan bu teklifler reddedilse bile şu an kulüpte kalmaktan mutluyum. Önümüzdeki 3 ay oldukça zorlu geçecek. Sezonun ikinci yarısında daha iyi oynamak istiyorum çünkü Alman milli takımın Dünya Kupası kadrosuna girmek istiyorum. Şu an için en önemli amacım bu."

Öyküm Kanbir

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.