comScore

Dolar son dakika, Canlı dolar fiyatları, 1 dolar kaç TL oldu? Dolar neden yükseliyor? (Dolar takip 7 Mayıs 2019)

07 Mayıs 2019, Salı 11:11
Dolar son dakika, Canlı dolar fiyatları, 1 dolar kaç TL oldu? Dolar neden yükseliyor? (Dolar takip 7 Mayıs 2019)

Canlı dolar fiyatlarını takip etmek isteyenler haberimizde yer alan canlı dolar takip, dolar kaç tl oldu, dolar ne kadar, 1 dolar kaç TL, dolar fiyatları neden değişiyor, dolar son dakika, dolar ne kadar gibi aramaların yanıtlarını derledik. 

Canlı dolar fiyatları, dolar ne kadar, dolar kaç tl oldu, 1 dolar kaç TL, dolar fiyatları son dakika, dolar son dakika, son dakika dolar fiyatı, dolar ne kadar oldu 7 Mayıs, dolar fiyatları canlı takip, canlı dolar fiyatı gibi aramaların yanıtlarını sizler için derledik. YSK'nın 31 Mart İstanbul seçimlerinin yenilenmesine karar vermesinin ardından dolar fiyatlarında da hareketlilik yaşanıyor. İstanbul seçimlerinin Haziran ayında yapılacağı haberinin ardından 1 dolar kaç TL oldu? Canlı dolar fiyatları haberimizde.
 

Dolar fiyatı son dakika! 1 dolar kaç TL? (Canlı dolar fiyatları 7 Mayıs 2019)


İstanbul seçimlerinin yeniden yapılacağının açıklanmasının ardından dolar fiyatlarında da değişim yaşanmaya başladı. 6 Mayıs Pazartesi günü 6 lirayı geçen dolar bugün yani 7 Mayıs Salı günü 6.20 TL seviyelerine kadar yükseldi. 1 doların Türk Lirası karşılığı 7 Mayıs Salı günü saat 11.00 itibariyle 6.16 TL seviyesinde devam ediyor. Dolar fiyatlarını canlı olarak takip etmek için haberimizde yer alan canlı dolar takip butonuna tıklayarak dolar fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. 

CANLI DOLAR FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN 

 

İstanbul seçimleri ne zaman yapılacak? YSK İstanbul seçim kararı ne oldu?


31 Mart İstanbul seçimlerinde usulsüzlük iddiası nedeniyle seçimlerin yenilenmesine karar verildi. İstanbul seçimleri ne zaman, YSK seçim kararı ne oldu, YSK İstanbul seçim kararı son dakika gibi aramaların yanıtları da belli oldu. Yüksek Seçim Kurulu, İstanbul seçimlerinin 23 Haziran Pazar günü yapılmasına karar verdi. 

EKREM İMAMOĞLU'NUN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"