comScore

Dolar ne kadar arttı? Dolar bugün ne kadar yükseldi? Dolar kuru bugün ne kadar? (Dolar ve euro fiyatları 15 Mayıs Salı 2018

15 Mayıs 2018, Salı 15:21
Dolar ne kadar arttı? Dolar bugün ne kadar yükseldi? Dolar kuru bugün ne kadar? (Dolar ve euro fiyatları 15 Mayıs Salı 2018

Dolar bugün ne kadar oldu? Dolar son dakika ne kadar arttı Dolar ne kadar yükseldi? Doların kuru kaç para? Dolar'da önlemez devam eden yükselişin ardından son günlerde vatandaşlar Doların fiyatlarını anbean takip eder oldu. Doların bugünkü fiyatı ne kadar dolar ne kadar yükseldi ve dolar düşer mi? sorularına da yanıt arayanlar için doların bugünkü fiyatına dair tüm haberler ve son dakika 2018 dolar kaç para olduğuna dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Dolar hız kesmeden yükselişini sürdürüyor. Dolar bugün ne kadar oldu? Dolar ne kadar arttı? Dolar ne kadar yükseldi? Tüm vatandaşların hergün merak ettiği dolar yeni bir rekora daha imza attı. Dolar gibi aynı zamanda da Euro'daki yükseliş de önlemekezen, 15 Mayıs 2018 dolar yeniden yükselişe geçti. Dolar'daki önü kesilemeyen yükselişin ardından insanların tekrardan internet ortamından sorgulamaya başladığı "Dolar bugün ne kadar? Dolar ne kadar oldu? Dolar bugün ne kadar arttı?" sorularının cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Dolar ne kadar arttı? (15 Mayıs 2018 dolar fiyatı)


Dolar yine yükseldi. Twitter'da doların artışı anında trend topic olurken, dolar kurunda bugün rekor bir artış meydana geldi. Dolar endeksi 15 Mayıs 2018 Salı günü itibariyle 92,66 seviyesine gelirken, euro/dolar paritesi ise 1.916 seviyesinde bulunuyor. Peki dolar ne kadar? Doların son fiyatı ne kadar? Asıl merak edilen bu sorunun cevabı da son dakika dolar fiyatlarını öğrenmek isteyenlerin ardından ortaya çıktı. Dolar kuru 15 Mayıs 2018 Salı itibariyle 4.4624 TL ile, Euro kuru 5.3028 TL ile yeni zirvelerini gördü. Dolar kuru şu dakikalarda ise 4.44 TL'de, Euro kuru 5.28 TL'de bulunuyor. 

(Kur fiyatları Hürriyet Big Para'dan alınmıştır)


Dolar bugünkü kur ve aynı zamanda euro bugün ne kadar oldu? sorularına yanıt arayanlar için dolar fiyatları ve bugünün dolar ne kadar oldu? sorusunun cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Dolar fiyatı 2018 son dakika haberleri 


Peki dolar ne olacak? Doların önlemez yükselişinin ardından uzmanlar neler diyor? Dolar kurunun rekor seviyede gösterdiği artışın vatandaşların doların ne zaman ve nasıl düşeceğini merak ediyor. Seçim süresi öncesinde bugün dolar fiyatları tavan yaparken, son olarak Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Dolar'daki artışı kabul etmiyorum." dedi.  Öte yandan Euro/TL  ise gün içinde yüzde 1'den fazla yükselerek, TSİ 22:58'de 5.2190 seviyesini aştı ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı. Kurda erken saatlerdeki bu yükselişin siyasi alandaki belirsizlik ve Orta Doğu'da artan gerginliğin gelişen piyasa varlıkları üzerindeki baskısından kaynaklandığı kaydediliyor. Bugün açıklanan ve 4.15 milyar dolar beklenirken 4.81 milyar dolar çıkan cari işlemler açığı kuru fazla etkilemedi.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"