comScore

Dolar kuru bugün ne kadar? Dolar kurunda son durum nedir? (26 Nisan dolar - euro fiyatları)

26 Nisan 2019, Cuma 09:58
Dolar kuru bugün ne kadar? Dolar kurunda son durum nedir? (26 Nisan dolar - euro fiyatları)

Merkez Bankası'nın dünkü faiz kararından sonra dolar ve euro kurunda artış yaşanmaya başlandı. Dolar ve euro kurunda son durum nedir?

Dolar ne kadar oldu? Dolar 6 TL mi oldu? Dolar bugün ne kadar? 26 Nisan Cuma dolar kuru ne kadar? Dolar kurunun yeniden yükselişe geçmesi ile vatandaşların bir numaralı gündem konusu dolar ne kadar oldu? sorusu oldu. Dolar'ın gün içerisinde 5 küsürlerden 6'ya dayanmasından sonra vatandaşlar internet ortamında anlık dolar kuru takibi yapmaya başladı. İşte 26 Nisan Cuma Dolar kuru ne kadar sorusunun yanıtı.


Dolar kuru bugün ne kadar? (26 Nisan dolar-euro fiyatları)


Merkez Bankası'nın dünkü faiz kararından karar değişikliğine girmesinden sonra dolar yükselişe geçti. Dolar dün 12 Ekim'den bu yana en yüksek seviyeleri gördü ve 5.98'e dayandı. Dolar'ın 6 TL seviyesine yaklaşmasından sonra vatandaşlar internet ortamında dolar kurunu takip etmeye başladı.

DOLAR 5,95 - EURO 6,60
Merkez Bankası beklendiği üzere faizi yüzde 24'te bıraktı. Merkez Bankası'nın bu kararından sonra dolar 6 TL'ye kadar yükseldi. Bankalararası piyasada dolar/TL 5,95 civarında seyrederken, Euro/TL 6,60'ın üzerinde hareket ediyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"