comScore

Dolar kaç TL oldu? Canlı dolar fiyatları (1 dolar kaç TL)

08 Nisan 2019, Pazartesi 10:59
Dolar kaç TL oldu? Canlı dolar fiyatları (1 dolar kaç TL)

Dolar ne kadar oldu, dolar fiyatları son durum, dolar yükseldi mi, dolar kaç tl oldu, 1 dolar kaç lira oldu, dolar fiyatlarında değişim oldu mu gibi soruların yanıtları burada.

1 dolar kaç TL? Dolar fiyatları, canlı dolar diyatları, dolar fiyatları ne oldu, dolar kaç lira, canlı dolar takip, dolar yükseldi mi, dolar fiyatlarında son durum ne oldu, dolar fiyatları 8 Nisan 2019, dolar arttı mı, dolar ne kadar, dolar kaç lira oldu gibi soruların yanıtlarını arayanlar için haberimizi hazırladık. Dolar yeni haftaya nasıl başladı sorularının yanıtları belli oldu. 
 

Dolar kaç lira? 1 dolar kaç TL? (Dolar fiyatlarında son dakika)


Yerel seçimlerin ardından İstanbul'da seçimlerin hala neticelenmemesinin ardından dolar fiyatları arttı. Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan'ın seçimlerle ilgili, "Geçmişte Yalova'da, Ağrı'da bunların örnekleri var. ABD'de yüzde 1 gibi sıkıntılı oy olsa seçimin yenilenmesine gidiyorlar. 13-14 bin oy farkla kimsenin kazandım deme hakkı yoktur. Örgütlü mücadelenin içinde savcılıklara duyurular var, savcılıklar da bu delillere dayanarak gereğini yapacaktır. Bir de sandıklarda hırsızlıklar var. Temennim odur ki, en ideal şekilde noktayı koyarız." şeklindeki açıklamalarının ardından dolar fiyatları da artış gösterdi. 

CANLI DOLAR FİYATLARI, DOLAR NE KADAR OLDU?
Dolar fiyatları 8 Nisan Pazartesi gününe 5,65 TL seviyelerinde başlarken, yerel seçimlerle ilgili açıklamaların ardından 5,70'in üzerine fırladı. Ardından dolar fiyatları yeniden 5,69 seviyelerine doğru gerilemeye başladı. Canlı dolar fiyatı takibini yapmak için aşağıdaki linki tıklayabilisiniz. 

CANLI DOLAR FİYATLARI! TIKLAYIN

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!