comScore

Dolar fiyatları, 1 Dolar kaç TL? (Seçim sonrası dolar fiyatlarında son dakika)

01 Nisan 2019, Pazartesi 08:59
Dolar fiyatları, 1 Dolar kaç TL? (Seçim sonrası dolar fiyatlarında son dakika)

Dolar ne kadar, dolar fiyatları, Dolar kaç TL oldu, 1 dolar kaç TL, seçim sonrası dolar fiyatları değişti mi, seçim sonrası dolar arttı mı, dolar fiyatı yükseldi mi, canlı dolar fiyatları 1 Nisan 2019 haberimizde.

Dolar kaç TL, 1 Dolar ne kadar oldu, Dolar fiyatları, Dolar canlı fiyatları, dolar ne kadar oldu, dolar fiyatlarının seçimler sonrası artıp artmayacağı merak ediliyordu. Yerel seçimlerin ardından dolar fiyatlarının yükseleceği iddia edilmişti. Peki 1 Nisan 2019 Pazartesi sabah dolar fiyatları ne oldu, dolar arttı mı, dolar yükseldi mi, dolar fiyatlarında son durum, dolar fiyati takip, canlı dolar fiyatları gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

Dolar fiyatları canlı, 1 dolar kaç TL oldu? (1 Nisan dolar fiyatları)


31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından en çok merak edilen konulardan biri de döviz kurunun yükselip yükelmeyeceğiydi. Dolar fiyatlarının artacağı iddia ediliyordu. 1 Nisan 2019 Pazartesi sabahına dolar kaç TL ile güne başladı? Cuma günü dolar 5.58 TL olarak günü kapatmıştı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından döviz kurunda hareketlilik başladı. 1 Nisan sabahı şu an (08.54) itibariyle 1 dolar 5.56 TL olarak işlem görüyor.
 

Yerel seçim sonuçları - İstanbul seçimlerini kim kazandı?


Yerel seçimlerde her ilde yaşanan heyecanın yanında İstanbul'da da kıyasıya bir yarış yaşandı. Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın yarıştığı İstanbul seçimlerini kim kazandı, İstanbul yerel seçim sonuçları, seçim sonuçları açıklandı mı, seçim bitti mi, kim kazandı gibi aramaların yanıtları da net olarak belirlenmedi. Ekrem İmamoğlu, İstanbul seçimlerini kazandıklarını açıklarken, Binali Yıldırım da, "Biz seçimi kazandık" dedi. AA veri akışı gece yarısından bu yana henüz tam olarak açıklanmazken YSK'dan da açıklama bekleniyor. 

ANADOLU AJANSI VERİLERİ GİRDİ
Anadolu Ajansı da ilerleyen saatlerde veri girişlerini yapmaya başladı. Son verilerin de girilmesiyle birlikte Ekrem İmamoğlu'nun oy oranı 48.80, Binali Yıldırım'ın oy oranı ise 48.50 olarak güncellendi.

CANLI DOLAR FİYATLARI İÇİN TIKLA

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"