comScore

Dolar bugün kaç TL? Dolar 6 TL mi olacak?

09 Ocak 2019, Çarşamba 11:26
Dolar bugün kaç TL? Dolar 6 TL mi olacak?

9 Ocak Çarşamba günü Amerikan Doları güne yükseliş ile başladı. 6 TL seviyesine doğru giden dolar kuru nedeni ile vatandaşlar internet ortamında Dolar kaç TL? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Son dönemlerde ülkemizde artan yüksek kur vatandaşların da bir numaralı gündem maddesi olmuş durumda. Dolar kuru uzun zamandır 5 TL seviyesinde işlem görüyor. Ancak son dönemlerde dolar kurunda hareketlilik gözlemlenmiyor. Dolar 6 TL mi olacak? sorusu akıllara yeniden geldi. Dolar kuru 9 Ocak Çarşamba günü uzun bir aradan sonra yeniden 6 TL bandını zorlamaya başladı. Dolar kuru ile borçlanan vatandaşlar bu gelişmeyi merak ile takip etti. Dolar 6 TL mi olacak? sorusu akıllara yeniden geldi. Yerel seçim öncesinde yeniden dolar krizi çıkacak mı? Dolar yeniden yükselir mi? Dolar bugün kaç TL? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.


Dolar kaç TL? Dolar bugün ne kadar? (9 Ocak Çarşamba Dolar ne kadar?)


Dolar kuru 9 Ocak Çarşamba günü güne yükseliş ile başladı. Uzun zamandı 5 TL seviyesinde seyir alan dolar kuru 9 Ocak Çarşamba günü 6 TL bandına doğru yaklaşması vatandaşlarda endişe yarattı. Dolar kuru nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayan vatandaşlar dolar bugün kaç TL? sorusuna yanıt aradı.

Anlık dolar kuru takip etmek isteyen vatandaşlar internet ortamında Dolar bugün kaç TL? Dolar anlık taikp, Dolar takip etme, 1 Dolar kaç TL? aramaları gerçekleştirdi.
Günü 5,48 ile açan dolar kuru 6 TL'ye doğru gidiyor. Saat 11:24 itibari ile 1 Amerikan Doları 5,54 TL üzerinden işlem görüyor. Anlık dolar takibi yapmak ve Dolar kaç TL? sorusuna yanıt aramak istiyorsanız aşşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.
 

ANLIK DOLAR TAKİBİ - GÜNCEL DOLAR TAKİBİ 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"