comScore

Dolar bugün kaç TL? 8 Şubat Cuma Dolar ne kadar?

08 Şubat 2019, Cuma 16:00
Dolar bugün kaç TL? 8 Şubat Cuma Dolar ne kadar?

Dolar ve euro kaç TL? Dolar düştü mü? Dolar kurları bugün ne kadar? Dolar ve euro düştü mü? Dolar ve euro yükseldi mi? Bugünün dolar kurlarına ulaşmak için detaylar haberimizde.

FutbolArena - Dolar bugün kaç TL? Dolar ne kadar oldu? 8 Şubat Cuma Dolar kuru ne kadar? Dolar borcu olan veya dolar ile yatırım yapan vatandaşlarımız son günlerde yükselen dolar kurunu takip etmeye başladı. Anlık dolar kurunu takip etmek isteyen, dolar ne kadar oldu? sorusuna yanıt arayan, dolar kurunun günlük, haftalık verilerini analiz etmek isteyen vatandaşlarımız haberimize göz atabilir. 


Dolar bugün kaç TL? Dolar ne kadar oldu?


Son yıllarda yaşanan dolar kurundaki artış nedeni ile vatandaşlar internet ortamında günlük dolar kuru takibi yapıyor. Dolar bugün kaç TL oldu? sorusu ise her gün internet ortamında aranıyor. 7 TL'yi gören dolar kuru şimdi ne kadar? Dolar kuru geriledi mi? Dolar ne kadar yükselecek? Dolar düşecek mi? Dolar neden yükseliyor? İşte tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.

Ülkemizde yaşanan dolar kuru günlük hayatı da oldukça etkilemekte. Gıda ve giyim gibi bir çok temel ihtiyac dolar kuru nedeni ile pahalılaşmış durumda. Dolar kurunun yükselmesi bazı ürünlerin de fiyatında yükselişe neden oluyor.
SAAT 16:00 DOLAR KURU

DOLAR YORUMLARI İÇİN 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"