comScore

Doğan Holding satıldı mı? Erdoğan Demirören, Aydın Doğan ve Doğan Holding arasındaki anlaşmanın ayrıntıları

21 Mart 2018, Çarşamba 18:07

Doğan Medya grubu Demirören ailesine mi satıldı? Aydın Doğan, Doğan Medya'yı kaç paraya sattı? Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören'in Aydın Doğan'ın şirketi Doğan Medya ve Holding şirketini satın alıp almaması konusundaki tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Doğan Medya grubu satıldı mı? Aydın Doğan'ın şirketini kim aldı? Doğan Medya Grubu Demirören ailesine mi satıldı? sorularının cevaplarıyla ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören kimdir, kaç yaşında, nereli ve en önemlisi Doğan Medya ve Doğan Holding'in satılmasıyla ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören'in Doğan Holdingi satın almasıyla alakalı olarak tüm ayrıntılar FutbolArena'da!


Doğan Medya grubu Demirören'e kaç paraya satıldı?


Aydın Doğan'a ait Doğan Medya Grubu Türkiye Futbol Federasyonu Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören'in sahibi olduğu Demirören Medya grubuna satıldı. Peki Demirören Medya Grubu'nda başka hangi kurumlar var? Erdoğan Demirören'in sahibi Demirören Medya grubunun Doğan Holding'i satın alma konusunda anlaştığı ve önümüzdeki saatlerde bu anlaşmanın KAP'a bildirileceği kaydedildi. Doğan Holding'in ise Demirören Medya Grubuna 1.2 milyar TL'ye satıldığı öğrenildi. 


Demirören Medya grubunda hangi şirketler, kurumlar, gazeteler var?


Erdoğan Demirören'in sahibi olduğu Demirören Medya grubu, Doğan Holding'i satın alırken, yine birçok kurumu bünyesinde barındırıyor. Medya sektöründe Erdoğan Demirören'in şirketine ait olan gazeteler Milliyet, Vatan ve bu gazetelerin internet siteleri dışında Uzmanpara, PembeNar. 


Erdoğan Demirören kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?


Erdoğan Demirören 28 Ağustos 1938 doğumlu ve aslen İnegöllü. Türk sanayici ve iş adamı olan Erdoğan Demirören Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Demirören Holding, LPG sektöründe çok sayıda şirketin sahibidir. Milangaz, Likidgaz, Mutfakgaz gibi markalarla bu sektörde Türkiye'nin en büyük grupları arasında bulunuyor. Erdoğan Demirören ayrıca şu anda Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan ve eskiden Beşiktaş'ın başkanlığını yapan Yıldırım Demirören'in de babasıdır. 
Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.