comScore

Doğan Hakyemez öldü mü? Doğan Hakyemez nasıl öldü? Doğan Hakyemez'in hastalığı ne? Doğan Hakyemez kaç yaşında öldü? (Doğan Hakyemez hayatı)

11 Temmuz 2018, Çarşamba 22:20
Doğan Hakyemez öldü mü? Doğan Hakyemez nasıl öldü? Doğan Hakyemez'in hastalığı ne? Doğan Hakyemez kaç yaşında öldü? (Doğan Hakyemez hayatı)

Doğan Hakyemez öldü mü? şeklinde merak eden insanlar için Doğan Hakyemez'den acı haber geldi. Doğan Hakyemez hayatını kaybetti. Doğan Hakyemez öldü. Peki Doğan Hakyemez nasıl öldü? Doğan Hakyemez neden öldü? Doğan Hakyemez kaç yaşında öldü? Doğan Hakyemez'in ölümüyle ilgili yaşanan gelişmeler Doğan Hakyemez için hazırladığımız haberin devamında. 

FutbolArena - Doğan Hakyemez hayatını kaybetti. Doğan Hakyemez geçirdiği kalp krizinin ardından hastaneye kaldırılmıştı ve sonrasında Doğan Hakyemez için gün içinde acil kan çağrısı yapılmıştı. Acı haber geldi. Doğan Hakyemez hayatını kaybetti. Doğan Hakyemez öldü mü? şeklinde arama yapanlar için son dakika gelişmesi belli oldu ve Doğan Hakyemez hayatını kaybetti. Türk basketbolunun efsane isimlerinden Doğan Hakyemez'in ölümünün ardından Doğan Hakyemez kimdir? Doğan Hakyemez kaç yaşında öldü? Doğan Hakyemez ne zaman öldü? Doğan Hakyemez nasıl öldü? şeklinde arama yapılmaya başlandı. 


Doğan Akyemez öldü mü? (Doğan Akyemez ne zaman ve nasıl öldü?)


Dört kalp damarının tıkalı olduğu tespit edilen Hakyemez yoğun bakıma alındı. Antalya'da bu sabah rahatsızlanan Doğan Hakyemez, beraberindekilerle özel bir hastaneye gitti. Burada muayene edilen Hakyemez'e doktorlar, 4 kalp damarının tıkalı olduğunu söyledi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Doğan Hakyemez'in ölüm haberi sosyal medya ve Türk spor camiasında büyük bir üzüntüyle karşılandı. 

Peki Doğan Hakyemez kimdir? Doğan Hakyemez kaç yaşında öldü? Doğan Hakyemez ne zaman öldü? Doğan Hakyemez nereli? Doğan Hakyemez'in hayatı ve Doğan Hakyemez'in biyografisine dair merak ettikleriniz haberimizde. 
 

Doğan Hakyemez kimdir?


Doğan Hakyemez, 1950'de doğdu. Basketbol'a Ankara'da başladı. Kariyeri boyunca Necdet Ronabar, Aytek Gürkan gibi önemli basketbolcularla Efes Pilsen çatısı altında oynadı. Ayrıca Galatasaray ve Eczacıbaşı gibi takımlarda şampiyonluklar yaşadı. 1971 yılında İzmir'de düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda gümüş madalya kazanan takımda yeraldı Basketbolu bıraktıktan sonra, menajerliğe başladı. 2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda ikinci olan Türkiye millî basketbol takımının menajerliğini yaptı. Ardından Antalya Büyük Şehir Belediyesi'nde çalışmaya başladı. Bu dönemde, Antalya Büyük Şehir Belediyesi Türkiye Basketbol Ligi'ne yükseldi ve bu ligde Avrupa arenasına katılmayı başardı. Antalya'daki yerel seçimlerin ardından belediye başkanının değişmesiyle görevinden ayrılan Hakyemez, Trabzonspor ile anlaştı. Trabzonspor Hakyemez'le birlikte, Beko Basketbol Ligi'ne çıkmayı başardı.

DOĞAN HAKYEMEZ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"