comScore

Dmax canlı izle! Dmax yayın akışı 9 Eylül Pazar (D max canlı yayın)

09 Eylül 2018, Pazar 12:50
Dmax canlı izle! Dmax yayın akışı 9 Eylül Pazar (D max canlı yayın)

Dmax canlı izle! Dmax canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için Dmax canlı şifresiz izle haberini hazırladık. Dmax kanalı üzerinden Elmanlı yağlı güreşlerini izleyebilirsiniz. Dmax yayın akışı, Dmax canlı, Dmax izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Dmax canlı! Dmax canlı izlemek isteyenler için Dmax canlı, Dmax izle, Dmax şifresiz izle gibi aramaların yanıtları haberimizde. Elmanlı yağlı güreşlerinde bugün başpehlivan belirlenecek. Elmanlı yalı güreşleri izlemek isteyenler için Dmax canlı izle, Dmax yayın akışı, Dmax nasıl izlenir, Dmax izleme gibi aramaların sonuçları haberimizde.


D max canlı şifresiz izle (Dmax şifresiz izle)


Elmalı yağlı güreşlerini D max kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Dmax kanalını izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. 

DMAX; Digiturk 49. Kanal, D-Smart 46'ncı Kanal, Filbox 31'inci Kanal, Kablo TV 47'nci Kanal, Tivibu 62'nci Kanal, TV+ 39'uncu Kanal, Vodafone TV 50'nci Kanal'da yer alıyor. DMAX kanalı, Türksat uydusunda da izlenebiliyor.
 

D Max kanalı nasıl izlenir? D Max kanal frekans bilgileri


Türksat uydusundan yayın yapan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır. DMAX Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX kanalı olarak yayın yapmaktadır.
Kanal Adı    :    DMAX
Paket İsmi    :    NTV TÜRKİYE PAKET
Frekansı    :    12015
Polarisazyon Değeri    :    H - Yatay
Kapsama    :    TR
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    
Türksat uydusunda bulunan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen frekansları girmeniz gerekmektedir.

D MAX CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN >>

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.