comScore

Diziler ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünya neden yok? Diriliş Ertuğrul fragmanı İZLE

02 Ocak 2019, Çarşamba 15:37
Diziler ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünya neden yok? Diriliş Ertuğrul fragmanı İZLE

Diziler neden yok? Ocak ayında dizilerin 3 hafta süreci boyunca ekranlarda yayınlanmayacağı öğrenildi. Peki diziler neden 3 haftalık ara verdi? Yapımcılar kanallarla yaşanan ekonomik sebepleri gerekçe göstererek Ocak ayından itibaren 3 haftalık süreçte dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını açıkladı.

Ocak ayının gelmesi ile birlikte televizyonda yayınlanan ve milyonlarca izleyici kitlelerine sahip olan dizilerin 1 ay boyunca olmayacağı öğrenildi. Yaşanan bu gelişme üzerinde dizi severler sosyal medyada Ocak ayında dizi neden yok? Diziler ne zaman başlayacak? tarzında aramalar gerçekleştirmeye başladı. Yılbaşından itibaren diziler ekonomik sebeplerden ötürü 1 ay yayın hayatlarını durdurma kararı aldı. Ekonomik olarak sıkıntılar yaşanan dizi sektöründe Ocak ayında dizi yayınlanmayacak. Yapımcılar kanallarla yaşanan ekonomik sebeplerden ötürü yayın hayatlarına 3 haftalık ara verme kararı aldı. Peki yeni yılda diziler ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi belli olan diziler.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi neden yok? EDHO neden yok?


Yeniyıl ile birlikte diziler 3 haftalık araya girdi. Kanallarla yaşanan ekonomik sebeplerden ötürü yapımcılar dizilerini 3 haftalık ekranlardan çekme kararı aldı. EDHO ne dizisi de bu süreçten etkilenen dizilerin arasında yer alıyor. Milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan EDHO dizisi yaşanan ekonomik sebeplerden ötürü 3 hafta boyunca yeni bölümü ile izleyenleriyle buluşamayacak. EDHO'nun ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmış değil.


Diriliş Ertuğrul fragmanı İZLE


TRT 1 ekranlarında izleyenleri büyüleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin 130. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin 130. bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyordu. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanında izleyenleri büyük sürprizler bekliyor. 2. fragmanı yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde ne gibi ip uçları yer alıyor? Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm fragmanı izlemek için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.