comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dirk Kuyt'tan Fenerbahçe'ye mesaj

06 Ekim 2016, Perşembe 09:10
Dirk Kuyt'tan Fenerbahçe'ye mesaj

Feyenoord forması giyen Dirk Kuyt, Fenerbahçe ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Feyenoord forması giyen Dirk Kuyt, sarı lacivertli takımın dünyaya açılma vaktinin geldiğini ve bu konuda kulübe yardımcı olmak istediğini söyledi.

"BAŞKAN BÜYÜK AVANTAJ"
Fanatik Gazetesi'ne konuşan Dirk Kuyt, "İstanbul bizim ikinci evimiz. Bu nedenle eşim ve çocuklarım da benimle beraber geldi. Dostlarımla, arkadaşlarımla yeniden görüştüm. Bir araya geldiğim isimlerden biri de yönetici Ali Yıldırım'dı. Kendisiyle birçok konu hakkında konuştuk. Fenerbahçe'nin artık dünya kulübü olması gerekiyor. Bununla ilgili düşüncelerimi Ali Yıldırım'la da paylaştım.

Fenerbahçe zaten Türkiye'nin en büyüğü. Ülkenin en başarılı, tanınmış kulübü. Avrupa'da da artık Fenerbahçe ismini herkes biliyor. Her zaman takımın yanında olan, her yerde takımını destekleyen muhteşem bir taraftara sahip. Kulübün maddi gücü var. Tesisleri mükemmel, Avrupa devleriyle yarışacak kadar güzel. En önemlisi de Aziz Yıldırım gibi iddialı, kulübün menfaatlerini her şeyden önde tutan bir başkana sahip.

Bu kulübün artık dünyaya açılma zamanı geldi. Ali Yıldırım'a şu öneride bulundum; Siz bir an önce harekete geçin, ben de üzerime düşen her türlü desteği vermeye hazırım" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.