comScore

Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle (Diriliş Ertuğrul 2 Ocak son bölüm full tek parça izle)

02 Ocak 2019, Çarşamba 23:45
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle (Diriliş Ertuğrul 2 Ocak son bölüm full tek parça izle)

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümü izlemek isteyenler için Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölüm özetiyle birlikte Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünü izlemeyenler için Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölüm hakkında bilgileri derledik. 
 

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler olmuştu?


Selcan'ın obasının Moğolların baskınına uğradığını ve beraberinde yaşananları anlatması, Ertuğrul ve Hayme'yi üzmüştü. Ama Ertuğrul'a Gündoğdu tarafından gönderilen mektupla, Ertuğrul onların güvende olduğunu öğrenmiş ve rahatlamıştı. Bu baskınları yapanın Albastı adında biri olduğu ve Albastı'nın da İlbilge'nin ağabeyi Beybolat olduğu anlaşılmıştı. Ancak bunu henüz kimse bilmiyordu. Ertuğrul, bunlar üzerine Aksakallılar ile görüşmüş ve Anadolu'da Moğollara karşı isyanı başlatmaya karar kılmıştı. Dragos ise tekrar güven kazanmak için İlbilgelere tuzak kurmuş ve bunun haberini de yine kendisi vermişti. Bu sayede Dragos, Zangoç kimliğiyle güven tazelemişti. Ertuğrul, Lais'in yaptıklarından sonra onun Dragos'un adamı olduğunu anlamış ve ona bunu itiraf ettirerek cezasını kesmişti.
 
Lais'in ölümüne öfkelenen Dragos'un yeni hamlesi ne olacak? Ertuğrul, üzerine kurulan tuzakları bertaraf edebilecek mi? Ertuğrul, Moğolların ölüm listesinde olan alimleri kurtarabilecek mi? Beybolat'ın Söğüt'e gelişiyle yeniden şekillenen Kayılar ve Umuroğulları arasındaki ilişki ne olacak? Ertuğrul ve Beybolat arasında neler yaşanacak? İlbilge, değişen bu durumlar karşısında nasıl bir konum alacak?


 

Diriliş Ertuğrul senarist, yönetmen ve oyuncu kadrosu


Tekden Film tarafından hayata geçirilen “Diriliş Ertuğrul”un senaryosunda aynı zamanda dizinin Yapımcısı da olan Mehmet Bozdağ'ın imzası bulunuyor.
85 ülkede ülkede dünya izleyicisiyle buluşan “Diriliş Ertuğrul” bu yıl da izleyenleri ekrana bağlayacak bölümlerle TRT1'de olacak…

Yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı “Diriliş Ertuğul”da Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Mete rol alıyorlar.
 

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm TRT 1 İZLE


TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümü olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümü izlemek için internet ortamında Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 2 Ocak son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 130. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full tek parça izle, Diriliş Ertuğrul 130. bölüm full izle şeklinde arama yapmaya başladı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 130. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.