comScore

Diriliş Ertuğrul 6 Mart 2019 Çarşamba son bölüm full İZLE (Diriliş Ertuğrul 138. tek parça full İZLE)

06 Mart 2019, Çarşamba 23:58
Diriliş Ertuğrul 6 Mart 2019 Çarşamba son bölüm full İZLE (Diriliş Ertuğrul 138. tek parça full İZLE)

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümü olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümüyle yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümü izlemek için gerekli olan tüm bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümü olan Diriliş Ertuğrul 138. bölüm yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümde yine büyük heyecan yaşandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümü izleyemeyenler için Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölüm özeti ve Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümü full izle şeklinde yapılan aramaların karşılığında gerekli olan bilgiler haberimizde. 
 

Diriliş Ertuğrul TRT 1 138. bölüm özeti (Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?)


Hülagü Han'ın Sultan Keykavus'u idam ederek Türk obalarına gözdağı vermek istemesi üzerine komutan Alıncak onu Hülagü Han'a götürerek gözüne girmeyi amaçlıyordu. Ertuğrul Bey ise bu planı bozarak Sultan Keykavus'u kaçırıp, Komutan Alıncak'a büyük bir darbe vurmuştu. Komutan Alıncak, Ertuğrul Bey'den şüphelenip Kayı obasını bassa da Ertuğrul Bey Moğollar'ın arasına soktuğu gizli casusu Mergen sayesinde, Sultan'ı Berke Han'ın kaçırdığına inandırmıştı. Selcan'ın kendisine attığı tokadı sindiremeyen Sırma, Selcan'a hançerle saldırmış fakat kendini savunmaya çalışan Selcan, Sırmay'ı yaralamıştı. 


Bu olayı öğrenen Beybolat Bey, sinirinden deliye dönmüş, yargısız infaz yaparak Selcan'a kırbaç cezası vermek istemişti. Ertuğrul Bey ise son anda yetişip bu duruma engel olup Selcan'ı yeniden adil bir şekilde yargılayıp İlbilge'nin verdiği ifadeyle de suçsuz olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ertuğrul Bey, Alıncak'a Moğollardan çalınan altınları verme sözüyle obasını geri almıştı. Alıncak'ın amacı ise altınları aldıktan sonra Ertuğrul Bey'i öldürmekti. Ertuğrul Bey bu oyunu anlayıp Komutan Alıncak'a yeni bir hamle yapmış ve onlardan kaçırdığı Sultan Keykavus'u onlara teslim edeceğini söylemişti. Komutan Alıncak da tüm itibarı bu meseleye bağlı olduğu için bu durumu mecburen kabul etmişti. Peki, Ertuğrul Bey Sultan Keykavus'u Alıncak'a teslim edecek midir? Selcan ve Sırma arasında yaşanan meselelerden sonra sular duracak mıdır? Söğüt'ü geri alan Ertuğrul Bey'i ne gibi gelişmeler beklemektedir? Ertuğrul Bey'in hamleleriyle köşeye sıkışan Komutan Alıncak'ın yeni hamlesi ne olacaktır? Obasını ve Söğüt'ü geri alan Ertuğrul Bey'e karşı Beybolat ne yapacaktır?
Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları

Yönetmen : Metin Günay
Yapımcı : Mehmet Bozdağ 

Oyuncular : Engin Altan Düzyatan , Hande Soral , Nurettin Sönmez , İlker Aksum , Hülya Darcan , Emre Üçtepe , Kerem Beşikoğlu , Ayberk Pekcan , Arif Diren , Burçin Abdullah , Kayra Şenocak , Celal Al-Hakan Serim
 

Diriliş Ertuğrul 6 Mart 2019 Çarşamba 138. bölüm İZLE TRT 1


TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 138. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full izle, Diriliş Ertuğrul 138. bölüm full tek parça izle Diriliş Ertuğrul 6 mart son bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 138. bölümü izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"