comScore

Diriliş Ertuğrul 20 Şubat son bölüm İZLE - Diriliş Ertuğrul 136. bölüm full tek parça İZLE

20 Şubat 2019, Çarşamba 23:58
Diriliş Ertuğrul 20 Şubat son bölüm İZLE - Diriliş Ertuğrul 136. bölüm full tek parça İZLE

Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul dizisi 136. bölüm yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölüm özeti ve Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - TRT 1'in reyting rekorları kızan dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümüyle yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümünde yine büyük heyecan yaşandı. Özellikle son bölümde "Elindeki Kur'an için, ezan için kanının son damlasına kadar cenk eden bir ahalinin kanına başka bir dini nasıl karıştıracaksın? Bu ahali imanını zırh bellemiştir Komutan Alıncak! O zırhı hangi kılıçla keseceksin?" sözü damga vururken sosyal medyada da büyük heyecan yarattı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümü izleyemeyenler için Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu? (Diriliş Ertuğrul 20 Şubat 136. bölüm özeti)


Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman'ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun'a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti. Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak'a  da Hülagü Han'ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu. İşbirliği için Lefke kalesine gelen Alıncak'ı da gizlice dinleyen Ertuğrul bu malumatlarla Osman'ın yerini bulmuş fakat Osman, Şaman tarafından zehirlenmişti. Peki, Osman yeniden iyileşebilecek mi?
 
Moğollar sayesinde Söğüt'ün ve Oba'nın yönetimini ele geçiren Beybolat, oyununu sürdürüp, uçbeyi olmasının verdiği güçle Süleyman'ı zindana attırmıştı. Ertuğrul, Beybolat'ın bu tavrı karşısında ne yapacak? Süleyman'ı zindan kurtarıp, obasını selamete kavuşturabilecek mi? Tüm bunların arasında şüphelendiği Zangoç'un gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Obada zirveye taşınan Sırma ve Selcan gerilimi nereye varacak? Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt'e musallat olan zalim Moğol komutan'ı Alıncak'ı öldürebilecek mi?


 

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları


Yönetmen : Metin Günay
Yapımcı : Mehmet Bozdağ 

Oyuncular : Engin Altan Düzyatan , Hande Soral , Nurettin Sönmez , İlker Aksum , Hülya Darcan , Emre Üçtepe , Kerem Beşikoğlu , Ayberk Pekcan , Arif Diren , Burçin Abdullah , Kayra Şenocak , Celal Al-Hakan Serim
 

Diriliş Ertuğrul 20 Şubat 2019 136. bölüm TRT 1 izle


TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümünü izleyemeyenler internet ortamında Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 136. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full izle, Diriliş Ertuğrul 136. bölüm full tek parça izle Diriliş Ertuğrul 20 şubat son bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 136. bölümü izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)