comScore

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm izle (TRT 1 Diriliş Ertuğrul son bölüm izle)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 23:33
Diriliş Ertuğrul 148. bölüm izle (TRT 1 Diriliş Ertuğrul son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul TRT 1 148. bölüm izle. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle. Diriliş Ertuğrul son bölüm izle. Diriliş Ertuğrul full izle.

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü gösterime girdi. Saat 20:00'da başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü büyük ilgi ile karşılandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünü izlemek isteyen, kaçıran dizi severler internet ortamında Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul TRT 1 son bölüm izle seçeneklerini araştırmaya başladı.


Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle, Diriliş Ertuğrul full izle, Diriliş Ertuğrul TRT 1 izle


Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?


 

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey'i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon'a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey'den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey'in büyük oğlu Ural'ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey'in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları'nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul'un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey'i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…


Diriliş Ertuğrul TRT 1 oyuncu kadrosu


Yönetmen : Metin Günay
Yapımcı : Mehmet Bozdağ 
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan , Hande Soral , Nurettin Sönmez , İlker Aksum , Hülya Darcan , Emre Üçtepe , Kerem Beşikoğlu , Ayberk Pekcan , Arif Diren , Burçin Abdullah , Kayra Şenocak , Celal Al-Hakan Serim
 

Diriliş Ertuğrul TRT 1 148. bölüm İZLE


TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümü olan Diriliş Ertuğrul 148. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 148. bölüm izle, Diriliş Ertuğrul son bölüm full izle, Diriliş Ertuğrul 10 nisan son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul 148. bölüm full tek parça izle şeklinde aramaa yapmaya başladı. Diriliş Ertuğrul son bölüm olan Diriliş Ertuğrul 148. bölümünü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.


 İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)